Značky > adidas > Skalica

adidas Skalica

adidas

Prodejne adidas v Skalici

Prosím čakajte ...

Ak zháňate predajňu, ktorá v Skalici predáva veci značky adidas, ste tu na správnom mieste. Na týchto stránkach nájdete prehľadne zoradené predajne, ktoré v Skalici značku adidas ponúkajú.

Aktuálne evidujeme v Skalici štyri obchody, ktoré majú značku adidas v ponuke. Kliknutím získate viac informácií o značke adidas.

Pevne veríme, že sme Vám pomohli nájsť to, čo ste hľadali.

Deichmann

Deichmann Skalica, Mallého 53

Deichmann je predajňa obuvi, kde si určite vyberiete tú správnu obuv pre seba. Nájdete tu veľký výber celoročnej i sezónnej obuvi, doplnky a výrobky koženej galantérie ako tašky, peňaženky, opasky a iné.

Predávané značky: Reebok, Elefanten, Gallus, Deichmann, 5th avenue a ďalšie

HZH Sport

HZH Sport Skalica, Mallého 53

Spoločnosť HZH Sport prevádzkuje športové predajne v Českej republike a na Slovensku. V každej predajni zakúpite najnovšie kolekcie dámskeho, pánskeho i detského športového oblečenia, obuvi a doplnkov populárnych značiek adidas, Nike, Reebok, ...

Predávané značky: adidas, Reebok, Alpine Pro, Nike, Dunlop

Maniaq sport

Maniaq sport Skalica, Mallého 53

Mania sport Vám ponúka široký sortiment športového oblečenia, doplnkov a športových potrieb od renomovaných výrobcov. Nájdete tu aktuálne kolekcie oblečenia a obuvi, ale aj mnoho iného.

Predávané značky: adidas, Nordblank

Tesco

Tesco Skalica, Mallého 53

Hypermarket TESCO predstavuje nákup širokého sortimentu kvalitného tovaru a služieb pod jednou strechou. Okrem pravidelných letákových akcií spoločnosť Tesco pripravuje svojim zákazníkom aj množstvo iných výhodných akcií. Úspešne je zavedený vern ...

Navigace