Trnavský kraj > Skalica > ZOC Max Skalica

ZOC Max Skalica

Popis lokácie
ZOC Max Skalica

ZOC Max Skalica obchody a predajne

Je nám ľúto, ale zatiaľ sme nestihli doplniť menovku pre nákupné centrum ZMax Skalica v Skalici.

Adresa ZOC Max Skalica:
Mallého 53
909 01 Skalica

Kontakty:
Web:
E-mail: skalica@zocmax.sk

Prosím čakajte ...

Obchodné centrum ZMax Skalica v Skalici

Nižšie nájdete obchody, kiná a reštaurácie v nákupnom centre ZOC Max Skalica. To nájdete na adrese Mallého 53, 909 01 Skalica. Väčšina obchodov má otvorené od 09.00 do 21.00.

AMPERSAND

AMPERSAND Skalica, Mallého 53

AMPERSAND predajňa ponúka dámske štýlové oblečenie značiek Folia, AMPERSAND, Q Clothing, Missi a množstvo ďalších, ktoré sú vyrobené podľa najnovších módnych trendov. Ponúkaný sortiment je cenovo prístupný pre všetkých návštevníkov a zamestnancov ...

Predávané značky: Missi, Q Clothing, Folia, AMPERSAND

ARA

ARA Skalica, Mallého 53

Predajňa ARA ponúka zákazníkom predaj chovateľských potrieb a živých zvierat. Je zameraný na produkty pre domácich miláčikov. Svojim zákazníkom ponúka široký výber kvalitných krmív a príslušenstva. Psie a mačacie konzervy, granule pre psov a mačk ...

Astro

Astro Skalica, Mallého 53

Meuble je slovenským výrobcom nábytku do celého bytu najvyššej kvality. Precízne technologické spracovanie a jedinečný dizajn vykúzlia z vášho bytu dokonalý domov.

Predávané značky: Meuble

Bepon

Bepon Skalica, Mallého 53

Bepon je predajňa ponožiek a pančuchového tovaru, kde nájdete široký sortiment výrobkov a produktov od renomovaných výrobcov. Okrem toho tu na Vás čaká aj výber spodnej a nočnej bielizne pre dámy i pánov.

Predávané značky: Sisi, Golden lady, Omsa, Bepon

Bistro Šanghaj

Bistro Šanghaj Skalica, Mallého 53

Bistro Šanghaj je prevádzka rýchleho občerstvenia kde si na svoje prídu hlavne milovníci ázijskej kuchyne. Nájdete tu pravé ázijské jedlá, nápoje a iné.

Celiceli

Celiceli Skalica, Mallého 53

Ak ste vyznávačmi zdrávého životného štýlu, vegetariáni či vegáni predajňa zdravej výživy Celiceli je pre vás ako stvorená! Široký sortiment zdravej výživy ako napríklad celozrný chlieb, jáhly, kuskus či bezlepkové potraviny.

Predávané značky: Racio, Sonnentor, Bezgluten, The Bridge, Schneekoppe a ďalšie

Cinema Cafe

Cinema Cafe Skalica, Mallého 53

V tejto kaviarni na Vás čaká veľký výber nápojov a dobrôt na zahnanie hladu. Okrem výbornej kávy tu nájdete aj čaje a miešané drinky, samozrejme príjemný personál a interiér.

Cinemax

Cinemax Skalica, Mallého 53

Cinemax je multikino, ktoré Vám ponúka zábavu vo forme filmových predstavení. Na reprodukciu obrazu a zvuku používa kino najmodernejšie technológie. Program kina nájdete na internetových stránkach.

Predávané značky: Cinemax

Cropp town

Cropp town Skalica, Mallého 53

V predajni Cropp town nájdete moderné streetwearové oblečenie, ktoré poteší hlavne mladšiu generáciu. Okrem oblečenia tu nájdete aj obuv a tiež veľké množstvo doplnkov.

Predávané značky: Cropp

Deichmann

Deichmann Skalica, Mallého 53

Deichmann je predajňa obuvi, kde si určite vyberiete tú správnu obuv pre seba. Nájdete tu veľký výber celoročnej i sezónnej obuvi, doplnky a výrobky koženej galantérie ako tašky, peňaženky, opasky a iné.

Predávané značky: Reebok, Elefanten, Gallus, Deichmann, 5th avenue a ďalšie

Predchádzajúci 1 2 ... 7

Navigace