Skalica - Trnavský krajZnačkové prodejny a obchody v Skalici

Trnavský kraj > Skalica

Skalica

Šport, hobby a voľný čas

Predajne   >   Obchody   >   Šport, hobby a voľný čas

Aj v dnešnom uponáhľanom a prepracovanom svete majú ľudia potrebu tráviť aspoň nejaký čas podľa svojich vlastných predstáv. Veľa z nás potom volí šport, ako metódu, ako sa odreagovať od každodenného stresu.

Predajcovia špecializujúca sa na športové potreby potom pružne reagujú na rastúci dopyt po hobby i profi tovaru. Väčšina z nich ponúka kvalitné športové oblečenie a športovú obuv, rovnako tak ako ďalšie potreby pre voľný čas.

Pre príjemne strávené voľné chvíle je nevyhnutné, mať všetku výbavu, ktorú potrebujeme. Tí ktorí radi trávia čas cyklistikou, sa nezaobídu bez kvalitného kolesá, futbalisti zase bez dresov a futbalovej lopty. U profesionálnych predajcov nájdete tovar pre všetky vaše aktivity. Kvalitné potreby pre voľný čas sú zárukou, že si ho vychutnáte tak, ako si predstavujete.

Navštívte predajne z našej ponuky a sami si vyberte kvalitné športové potreby pre vaše hobby.

Envy Store

Envy Store Skalica, Mallého 53

V predajni Envy Store nájdete športové oblečenie a športové doplnky od renomovaných výrobcov. Tešiť sa môžte na výber oblečenia, obuvi, ale i doplnkov, nechýba ani kvalitné poradenstvo a iné.

Predávané značky: Ferrari, Envy

HZH Sport

HZH Sport Skalica, Mallého 53

Spoločnosť HZH Sport prevádzkuje športové predajne v Českej republike a na Slovensku. V každej predajni zakúpite najnovšie kolekcie dámskeho, pánskeho i detského športového oblečenia, obuvi a doplnkov populárnych značiek adidas, Nike, Reebok, ...

Predávané značky: adidas, Reebok, Alpine Pro, Nike, Dunlop

Korálkáreň

Korálkáreň Skalica, Mallého 53

V tejto predajni so zaujímavým názvom nájdete v prvom rade bižutériu, korálky a rôzne iné drobnosti a doplnky, z ktorých si môžte poskladať bižutériu – náušnice, náramky a náhrdelníky, podľa vlastného uváženia.

Maniaq sport

Maniaq sport Skalica, Mallého 53

Mania sport Vám ponúka široký sortiment športového oblečenia, doplnkov a športových potrieb od renomovaných výrobcov. Nájdete tu aktuálne kolekcie oblečenia a obuvi, ale aj mnoho iného.

Predávané značky: adidas, Nordblank

Sklo Dekor

Sklo Dekor Skalica, Mallého 53

V tejto predajni nájdete dekorácie a predmety vhodné ako darček. Čaká na Vás sortiment výrobkov zo skla, keramiky a porcelánu.

Predávané značky: Sklo Dekor

R Spot Reebok

R Spot Reebok Skalica, Mallého 53  Zrušená pobočka

R Spot Reebok Vám prináša oblečenie, doplnky a obuv od renomovaného výrobcu športových potrieb – Reebok. Nájdete tu veľký sortiment výrobkov, ale aj ochotný personál, ktorý Vám pomôže s výberom.

Predávané značky: Reebok

Obchody v Skalici predávajú tieto značky:

Ferrari, adidas, Reebok, Envy, Alpine Pro, Nike, Dunlop

Navigace