Skalica - Trnavský krajZnačkové prodejny a obchody v Skalici

Trnavský kraj > Skalica

Skalica

Služby

Predajne   >   Služby

Služby poskytované najrôznejšími firmami sú rôznorodé. Môže sa jednať o služby kaderníckych či kozmetických salónov, masáže, advokátske či poradenské služby, administratívne a finančné služby i mnohé ďalšie. Takouto službou je aj zriadenie bežného účtu, prekladateľská činnosť, šitie alebo čistenie odevov, internetové a počítačové poradenstvo a iné. Proste na čokoľvek si spomeniete a s čímkoľvek potrebujete pomôcť, to u spoločností určite objavíte. Stačí sa len obrátiť na tú správnu a potom si zvoliť to, čo vám vyhovuje. Dajte aj na odporúčania priateľov a známych, ktorí s niektorou zo služieb, ktorú si prajete využiť, majú skúsenosti. Že vaša kolegyňa prišla s novým účesom? Aj vy ho môžete mať a rovnako tak krásnu pleť a celé telo. Môžete sa aj lepšie obliecť, a to všetko za výhodné ceny. Stačí, keď využijete akčných ponúk, zliav a darčekových kupónov a môžete sa pýšiť svojím nadčasovým vzhľadom. Sused prišiel s novým automobilom? Aj vy sa ním môžete pochváliť. Využite služby autosalónov a máte vyhraté. Široké spektrum služieb, ktoré sú na trhu teraz k dispozícii, je naozaj maximálne. A pretože ich je toľko, poskytovatelia sa predháňajú a lákajú zákazníkov najrôznejším spôsobom. Nebojte sa ich využívať a šetrite tam, kde môžete. Za nazbierané peniaze môžete mať niečo ďalšie. Na poskytovanie služieb sa orientujú aj lekári či súkromné kliniky, tak prečo nebyť zdravý a ešte k tomu nevyzerať k svetu? Rozhodnite sa, akú službu využijete a majte pohodový život. Pre celú vašu rodinu sú tu služby a vy si môžete oddýchnuť. Už si s ničím nemusíte lámať hlavu.

Fortuna

Fortuna Skalica, Mallého 53

Fortuna je stávková kancelária, ktorá Vám ponúka možnosť staviť si formou kurzových stávok na vybrané športové a spoločenské udalosti.

HÍLEK a spol. autoservis

HÍLEK a spol. autoservis Skalica, Mazúrová 3

HÍLEK a spol. je autorizovaný autoservis pre značky áut Škoda, Audi, VW, Seat v meste Skalica. Zmluvný partner poisťovní. Poskytuje kvalitné služby v oblasti automobilového opravárenstva. Ponúka jednoduché i náročné opravy, servis, ústretový prís ...

Niké

Niké Skalica, Mallého 53

Niké je stávková kancelária, ktorá Vám vo svojej pobočke ponúka možnosť staviť si na športové udalosti.

Raiffeisen Bank

Raiffeisen Bank Skalica, Štefánikova 5

Raiffeisen Bank vďaka jej skúsenostiam patrí medzi najsilnejších a najvýznamnejších hráčov na slovenskom bankovom trhu. Poskytuje svojim klientom veľký rozsah profesionálnych finančných služieb. Pre právnické a fyzické osoby ponúka bankové služby ...

Slovenská pošta

Slovenská pošta Skalica, Mallého 53

Slovenská pošta Vám vo svojej prevádzke ponúka všetky svoje služby. Svoje osobné či pracovné povinnosti môžte vybaviť v pohode behom nákupov.

Predávané značky: slovenská pošta

Obchody v Skalici predávajú tieto značky:

slovenská pošta

Navigace