Skalica - Trnavský krajReštaurácie, kaviarne, bary a občerstvenie v Skalici

Trnavský kraj > Skalica

Skalica

Reštaurácie a kaviarne

Predajne   >   Reštaurácie a kaviarne

Ste príjemne unavení z celodenného nakupovanie? Alebo sa vám len nechce tráviť dopoludnie pri sporáku? Nie je nič jednoduchšie, než si zájsť do reštaurácie či kaviarne. Nechať odpočinúť nohy, ušliapaný z nákupných centier, dať si kávu a zákusok. To vám ponúka každá kaviareň. Nájdete tu pokoj a občerstvenie. Internetové kaviarne vám navyše ponúkajú možnosť sa pri vychutnávanie kávy dozvedieť niečo nové alebo treba poslať e-mail.

Pokiaľ sa vydáte na nákupy do našich tuzemských metropolou, nesmiete vynechať vyhlásené reštaurácie v Bratislave, Košiciach alebo Žiline. Miestne obchodníci pre vás pripravujú každý deň úžasné ponuky, ktorým nemožno odolať. Navyše čas strávený v príjemnej reštaurácii, sa vraj nezapočítava do ľudského žitia. To znie lákavo, že?

Deťom urobí radosť návšteva čínskej reštaurácie. A váš temperamentný náprotivok zase nadchne mexická reštaurácia. Sú pre vás pripravené u väčšiny obchodných centier ako chutná bodka za celodenným nakupovaním. A ak sú vaše chute konzervatívnejší, vyberiete si z našej ponuky určite tiež.

Bistro Šanghaj

Bistro Šanghaj Skalica, Mallého 53

Bistro Šanghaj je prevádzka rýchleho občerstvenia kde si na svoje prídu hlavne milovníci ázijskej kuchyne. Nájdete tu pravé ázijské jedlá, nápoje a iné.

Cinema Cafe

Cinema Cafe Skalica, Mallého 53

V tejto kaviarni na Vás čaká veľký výber nápojov a dobrôt na zahnanie hladu. Okrem výbornej kávy tu nájdete aj čaje a miešané drinky, samozrejme príjemný personál a interiér.

Domáca kuchyňa fastfood

Domáca kuchyňa fastfood Skalica, Mallého 53

Skvelý fastfood Domáca kuchyňa pripravuje sortiment „rýchloviek“ slovenskej kuchyne. Denné menu, obedové menu.

Gallery Café

Gallery Café Skalica, Mallého 53

Gallery Café Vás privíta ponukou výbornej kávy, ale nájdete tu samozrejme aj výber iných, alkoholických a nealkoholických nápojov. Príjemné obsluha a zariadenie kaviarne je samozrejmosťou!

Manuel Caffé

Manuel Caffé Skalica, Mallého 53

Na prízemí obchodného centra MAX SKALICA nájdete novootvorenú prevádzku, kaviareň MANUEL CAFFE, kde si môžete v pokoji vychutnať lahodnú taliansku kávičku značky Manuel. Okrem toho ponúkame lahodné sladké dezerty a chrumkavé raňajkové pe ...

Predávané značky: Manuel

Pacchia plus

Pacchia plus Skalica, Mallého 53

Pacchia plus je reštaurácia, kde si môžte v pokoji vychutnať chutné jedlá slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Nájdete tu aj veľký výber nápojov a dezertov, príjemnú obsluhu a interiér.

1. DAY

1. DAY Skalica, Mallého 53

Predajňa 1. day patrí medzi významné obchodné spoločnosti na Slovensku. Uspokojuje potreby zákazníkov prostredníctvom cenovo prístupného a širokého sortimentu kvalitného tovaru, s čo najvyšším pohodlím nákupu a odborným poradenstvom s pridanou ho ...

Balkan Fastfood

Balkan Fastfood Skalica, Mallého 53  Zrušená pobočka

Balkan Fastfood je prevádzka rýchleho občerstvenia, kde nájdete chutné jedlá ako napríklad gyros, twister a balkánske tyčinky, no okrem toho aj výber nápojov a mnoho iného. Jedlo si môžte aj objednať a nechať priniesť priamo domov.

Café sv. Michal

Café sv. Michal Skalica, Mallého 53  Zrušená pobočka

V tejto kaviarni nájdete príjemné posedenie a výbornú kávu, ale aj iné teplé či studené nápoje. Prekvapia Vás dobré ceny a príjemná obsluha, tak si príďte oddýchnuť!

Maxim Café

Maxim Café Skalica, Mallého 53  Zrušená pobočka

Maxim Café je moderná kaviareň, kde si môžte v pokoji vychutnať výbornú kávu, pripravovanú podľa tradičnej receptúry. Okrem toho tu nájdete aj veľký výber iných nápojov a tak isto aj dobroty ku káve, či čaju.

Navigace