Skalica - Trnavský krajZnačkové prodejny a obchody v Skalici

Trnavský kraj > Skalica

Skalica

Ostatné

Predajne   >   Ostatné

Výrobky a služby používame takmer každý deň. Všetky vekové generácie sa bez nich nezaobídu a vzhľadom k tomu, že na trhu je ich veľké množstvo je z čoho si vyberať. Či už sa týkajú čohokoľvek, máte istotu, že si môžete zvoliť pre vás sto najlepšie. Občas sa samozrejme stane, že človek si zvolí niečo zlé, ale druhýkrát tú istú chybu už neurobí a všetko si riadne preverí. V obchodoch, predajniach a v ďalších firmách a spoločnostiach si môžete zaobstarať naozaj, na čokoľvek si spomeniete. Nie je dobré nechávať všetko na poslednú chvíľu, ale najlepšie je si všetko riadne premyslieť a potom nakúpiť. Ak potrebujete šetriť, potom môžete využiť výhodných ponúk, ktoré sa na vás rovnako tak hrnú zo všetkých strán a tým urobiť radosť nielen sebe, ale napríklad aj vašej rodine. Oslavy, sviatky, narodeniny, to všetko chce ten pravý darček. Ženy majú rady šperky, kozmetiku, oblečenie či darčekové poukazy na masáže. Muži potom niečo drsnejšieho ale rovnako nápadného ako napríklad golfové palice, obuv, športové odevy, potreby pre domácich majstrov a iné. Po náročných nákupoch v obchodoch si môžete všetci spoločne zájsť do reštaurácie, kde sa o vás postarajú kuchári a vykúzlia pred vami vynikajúce variácie jedla a pitia, na ktorých si určite pochutnáte. S priateľmi môžete zájsť napríklad na bowling alebo len tak na kávu či do cukrárne. Porozprávajte sa o tom, čo vás trápi a z čoho máte radosť a predovšetkým si od každodenného zhonu odpočiňte. Iste si to zaslúžite. S deťmi zájdite na zmrzlinu a do hračkárstva, kde si môžu pohrať v hracom kútiku a budú rovnako spokojné ako vy.

ARA

ARA Skalica, Mallého 53

Predajňa ARA ponúka zákazníkom predaj chovateľských potrieb a živých zvierat. Je zameraný na produkty pre domácich miláčikov. Svojim zákazníkom ponúka široký výber kvalitných krmív a príslušenstva. Psie a mačacie konzervy, granule pre psov a mačk ...

Dr. Max lekáreň

Dr. Max lekáreň Skalica, Mallého 53

Lekáreň Dr.Max pre svojich klientov znamená súhrn troch faktorov: vysoká kvalita produktov a služieb ktoré ponúka, trvalo nízka cena za ktorú tieto produkty a služby ponúka a vysoko odborný a profesionálny personál, ktorý tieto produkty a služby ...

Predávané značky: Scholl, La Roche Posay, Elancyl, Megafyt, Vichy a ďalšie

Erotic City

Erotic City Skalica, Mallého 53

Erotic City je predajňa pomôcok a doplnkov, ktoré zaručene obohatia Váš intímny život. Nájdete tu veľký výber pomôcok pre ženy i mužov, no nechýbajú ani DVD nosiče a spodná bielizeň.

Predávané značky: Erotic city

GG Tabak

GG Tabak Skalica, Mallého 53

V predajni GG Tabak nájdete veľký výber dennej tlače, noviny, časopisy a magazíny, a tiež aj veľký výber cigariet, tabaku, tabakových výrobkov a potrieb pre fajčiarov.

Predávané značky: Korzár, Nový čas, Camel, Kapa-Press, Hospodárske noviny a ďalšie

Merkur Spielo

Merkur Spielo Skalica, Mallého 53

Merkur Spielo je kasíno, kde nájdete zaručenú zábavu a možnosť vyhrať peniaze vo výherných automatoch a VLT termináloch, no nájdete tu aj ruletu či poker.

Sklo Dekor

Sklo Dekor Skalica, Mallého 53

V tejto predajni nájdete dekorácie a predmety vhodné ako darček. Čaká na Vás sortiment výrobkov zo skla, keramiky a porcelánu.

Predávané značky: Sklo Dekor

Solárium

Solárium Skalica, Mallého 53

Ako už samotný názov prezrádza – tu na Vás čaká solárium, kde si môžte oddýchnuť a pritom využiť služby, ktoré táto prevádzka ponúka.

Zábavné centrum Včielka

Zábavné centrum Včielka Skalica, Mallého 53

Zábavné centrum Včielka ponúka zábavu Vašim deťom, aby ste si Vy mohli vkľude nakúpiť. O Vaše deti nemusíte mať strach – postará sa o ne tým špecialistov.

Pinky Club

Pinky Club Skalica, Mallého 53  Zrušená pobočka

Spoločnosť PINKY CLUB je modernou sieťou populárnych bižutérií, vždy s najčerstvejšou a najtrendovejšou ponukou trendy bižutérie, vlasových doplnkov a módnych doplnkov. Ak sa stanete členom Pinky Clubu tak nakupujete v našich butikoch eš ...

Predávané značky: Swarowski, Jablonex

Navigace