Skalica - Trnavský krajZnačkové prodejny a obchody v Skalici

Trnavský kraj > Skalica

Skalica

Móda, oblečenie, módne doplnky

Predajne   >   Obchody   >   Móda, oblečenie, módne doplnky

Súčasná kultúra vyžaduje, aby ľudia pohybujúci sa po uliciach, boli oblečení. Na rozdiel od našich pravekých predchodcov teda musíme svoje telá halit do rôzne upravených látok. A aby to nebolo tak jednoduché, tohtoročný móda bude budúci rok úplne out.

Avšak pri obchodných centrách a aj priamo v nich, nájdeme mnoho ochod a obchodíkov, kde svoje telo zahalíme do slušivých kúskov. Kto si potrpí na značkové oblečenie, má možnosť vyberať z mnohých predajní s týmto tovarom. Lacné oblečenie potom nájdete vo výpredajoch či kvalitných secondhand. Ku každému outfitu dnes patrí aj módne doplnky. Tie musia oblečenie vkusne doplniť a zároveň s ním ladiť. Topánky, kabelky, hodinky, šperky … to všetko nájdete u profesionálnych obchodníkov, ktorí vám navyše poradia a úprimne zhodnotí váš výber. Kvalitný predajca tiež vie, čo práve letí. Ponúkne vám módne trendy 2018 a pomôže vám doladiť váš outfit do najmenšieho detailu. Vyberte si toho pravého a nebudete ľutovať.

Súčasná kultúra vyžaduje, aby ľudia pohybujúci sa po uliciach, boli oblečení. Na rozdiel od našich pravekých predchodcov teda musíme svoje telá halit do rôzne upravených látok. A aby to nebolo tak jednoduché, tohtoročný móda bude budúci rok úplne out.

Avšak pri obchodných centrách a aj priamo v nich, nájdeme mnoho ochod a obchodíkov, kde svoje telo zahalíme do slušivých kúskov. Kto si potrpí na značkové oblečenie, má možnosť vyberať z mnohých predajní s týmto tovarom. Lacné oblečenie potom nájdete vo výpredajoch či kvalitných secondhand. Ku každému outfitu dnes patrí aj módne doplnky. Tie musia oblečenie vkusne doplniť a zároveň s ním ladiť. Topánky, kabelky, hodinky, šperky … to všetko nájdete u profesionálnych obchodníkov, ktorí vám navyše poradia a úprimne zhodnotí váš výber.

Kvalitný predajca tiež vie, čo práve letí. Ponúkne vám módne trendy 2018 a pomôže vám doladiť váš outfit do najmenšieho detailu. Vyberte si toho pravého a nebudete ľutovať.

AMPERSAND

AMPERSAND Skalica, Mallého 53

AMPERSAND predajňa ponúka dámske štýlové oblečenie značiek Folia, AMPERSAND, Q Clothing, Missi a množstvo ďalších, ktoré sú vyrobené podľa najnovších módnych trendov. Ponúkaný sortiment je cenovo prístupný pre všetkých návštevníkov a zamestnancov ...

Predávané značky: Missi, Q Clothing, Folia, AMPERSAND

Bepon

Bepon Skalica, Mallého 53

Bepon je predajňa ponožiek a pančuchového tovaru, kde nájdete široký sortiment výrobkov a produktov od renomovaných výrobcov. Okrem toho tu na Vás čaká aj výber spodnej a nočnej bielizne pre dámy i pánov.

Predávané značky: Sisi, Golden lady, Omsa, Bepon

Cropp town

Cropp town Skalica, Mallého 53

V predajni Cropp town nájdete moderné streetwearové oblečenie, ktoré poteší hlavne mladšiu generáciu. Okrem oblečenia tu nájdete aj obuv a tiež veľké množstvo doplnkov.

Predávané značky: Cropp

Gate

Gate Skalica, Mallého 53

V predajni oblečenia Gate nájdete voľnočasovú módu pre ženy i mužov. V ponuke nájdete celoročné, aj sezónne oblečenie, nechýba množstvo doplnkov či sortiment spodnej bielizne a plaviek.

Predávané značky: Gate

In Style Fashion

In Style Fashion Skalica, Mallého 53

Outletová predajňa módneho oblečenia mnohých značiek. Príďte omrknúť najnovšie módne kúsky, určite si vyberiete!

Jeans shop

Jeans shop Skalica, Mallého 53

Jeans shop predáva dámske i pánske jeasny rozmanitých strihov a značiek, z ktorých si zaručene vyberú aj najnáročnejší zákazníci.

Predávané značky: HIS, Lee, Wrangler

Jessica Fashion

Jessica Fashion Skalica, Mallého 53

Milé dámy, príďte si kúpiť značkové módne oblečenie ešte dnes do novootvoreného butiku Jessica Fashion v nákupnom centre Max. Najnovšie módne trendy a slušivé strihy sú premenené do unikátnych módnych kúskov.

Predávané značky: Tatu, Lasagrada, Wagon Paris, Pretty Women, Sabra

Košele AMJ

Košele AMJ Skalica, Mallého 53

V tejto predajni si prídu na svoje hlavne milovníci košieľ. V ponuke nájdete voľnočasové, ale aj elegantné košele, nechýba ani veľký výber doplnkov a iné!

Predávané značky: GREED, Košele, AMJ Classic

Michell fashion

Michell fashion Skalica, Mallého 53

V tejto predajni si na svoje prídu milovníci elegantného oblečenia. Pre ženy je pripravená kolekcia blúzok, nohavíc, kostýmov a šiat, mužov zase čaká výber oblekov, nohavíc či sák.

Predávané značky: Michell Fashion

Mustang Jeans, Tom Tailor

Mustang Jeans, Tom Tailor Skalica, Mallého 53

V tejto predajni na Vás čaká exkluzívna dámska a pánska jeansová móda. Nájdete tu nohavice, ale aj tričká, mikiny a svetre, kabáty a bundy a mnoho iného! Ak máte radi práve takúto módu, tu si isto prídete na svoje.

Predávané značky: Mustang Jeans, Tom tailor

Predchádzajúci 1 2

Navigace