Skalica - Trnavský krajZnačkové prodejny a obchody v Skalici

Trnavský kraj > Skalica

Skalica

Elektro a počítače

Predajne   >   Elektro a počítače

Viete si predstaviť svoj ​​život bez takých vecí, ako sú mobilné telefóny, počítače či televízia? Asi len málokto odpovie, že áno. Väčšina z nás, je totiž na použitie tejto elektroniky menej či viac závislá. Či už hovoríme o závislosti, kedy si bez počítačové hry alebo sledovanie televízie nevieme predstaviť ani jedno popoludnie. Alebo o závislosti, keď pre svoje podnikanie či bežný život využívame mobily, iPhone, počítače a ďalšie veci, ako je napríklad aj biela technika. Chladničky a práčky sú dnes súčasťou väčšiny domácností.

Či teda chceme alebo nechceme, elektronika tvorí nevyhnutnú súčasť nášho života. Navyše sa často předháníme a dohadujeme, kto že má lepší model LCD televízie, novšiu verziu počítačovej hry alebo modernejšie iPhone.

V mnohých kamenných predajniach i e-shopoch nájdeme všetok tovar tohto druhu. Stačí si len vybrať, zaplatiť a začať užívať. Vyberte si aj vy ten svoj obľúbený obchod a urobte si radosť novou elektronikou.

Domoss- Euronics

Domoss- Euronics Skalica, Mallého 53

Prevádzka elektra a domácich spotrebičov *Domoss- Euronics** prináša najširšiu ponuku v celom okolí. Príďte si vybrať najmodernejší elektrospotrebič, domáceho robota alebo malého pomocníka známych značiek. Profesionálny prístup, najlepšia cena, p ...

Predávané značky: Moulinex, Samsung, Kenwood, Tefal, AEG a ďalšie

EURONICS

EURONICS Skalica, Pplk. Pľjušťa 3

EURONICS je obchod v novom modernom dizajne. Svojim návštevníkom ponúka značkové elektrospotrebiče, elektroniku a výpočtovú techniku za prijateľné nízke ceny. Zákazníci oceňujú ponúkanú trojkombináciu – vysoká kvalita ponúkaných tovarov – prijate ...

Predávané značky: LIEBHERR, Moulinex, Hitachi, Philips, Changhong a ďalšie

Hráč

Hráč Skalica, Mallého 53

Hráč je špecializovaná predajňa, kde si na svoju prídu milovníci počítačových, konzolových, ale aj stolových hier. V ponuke nájdete veľký výber hier, novinky aj klasiku, taktiež hracie konzoly a príslušenstvo.

Predávané značky: Nintendo Wii, Sony Playstation 1/2/3, Microsoft Xbox, PSP

Nay Elektrodom

Nay Elektrodom Skalica, Mallého 57

Nay Elektrodom predstavuje súhrn troch faktorov: ponuky, ceny a poradenstva. V každej tejto predajni zákazník nájde široký sortiment značkových televízorov, audio, video, veľké domáce spotrebiče, malé domáce spotrebiče, PC, foto, telekomunikačnú ...

Predávané značky: FAGOR, Electrolux, Whirlpool, Osram, Tefal a ďalšie

O2

O2 Skalica, Mallého 53

V tejto prevádzke nájdete služby a produkty, ktoré poskytuje spoločnosť O2. Nájdete tu telekomunikačné služby a Internet, ale aj predaj mobilných telefónov, modemov a príslušenstva.

Predávané značky: O2, HTC, Nokia, Sony Ericsson, Motorola a ďalšie

Telekom centrum

Telekom centrum Skalica, Mallého 53

T-Centrum je prevádzka, kde Vám svoje služby ponúkajú spoločnosti T-Mobile a T-Com, ktoré patria k popredným poskytovateľom telekomunikačných služieb a Internetu na Slovensku i v zahraničí.

Predávané značky: Nokia, BlackBerry, LG, HTC, Samsung a ďalšie

Obchody v Skalici predávajú tieto značky:

Remington, Braun, Sony Ericsson, Hitachi, PSP, Candy, Hyundai, O2, Nikon, Samsung, Whirlpool, Apple, Changhong, ECG, Panasonic, Zanussi, Asus, Miele, LG, Siemens

Navigace