Skalica - Trnavský krajZnačkové prodejny a obchody v Skalici

Trnavský kraj > Skalica

Skalica

Darčeky a darčekový tovar

Predajne   >   Obchody   >   Darčeky a darčekový tovar

V tejto kategórii nájdete obchody a obchodíky, ktoré predávajú darčeky či darčekové predmety. V ponuke obchodov sú ako darčeky vianočné, narodeninové, tak nápadité a originálne darčeky pre mužov, ženy aj deti.

Dráčik

Dráčik Skalica, Mallého 53

Dráčik je predajňa detských potrieb a textilu, no hlavne hračiek. Nájdete tu veľký výber hier a hračiek, z ktorých si určite vyberú tie mladšie, ale i staršie deti. V ponuke nechýbajú ani pomôcky a doplnky, a mnoho iného.

Predávané značky: Chou chou, IMC, Kingdoms, Tron, Víly a ďalšie

Sklo Dekor

Sklo Dekor Skalica, Mallého 53

V tejto predajni nájdete dekorácie a predmety vhodné ako darček. Čaká na Vás sortiment výrobkov zo skla, keramiky a porcelánu.

Predávané značky: Sklo Dekor

Šperk Holíč

Šperk Holíč Skalica, Mallého 53

V prevádzke Šperk Holíč nájdete veľký výber zlata, striebra a výrobkov z drahých kovov. Okrem toho sa môžte tešiť aj na veľký výber dámskych a pánskych hodiniek, no nájdete tu aj nástenné hodiny a iné.

Predávané značky: Festina, Clyda, Casio, Legend, Swarovski a ďalšie

TK Libri Kníhkupectvo

TK Libri Kníhkupectvo Skalica, Mallého 53

Nová sieť kníhkupectiev TK LIBRI prináša moderné prostredie, kde si radi vyberiete nejaký novinkový alebo naopak klasický knižný titul. V našom sortimente si môžete vybrať z pestrého spektra kníh, ako sú romány, detektívky, scifi ...

Trend Kvetinárstvo

Trend Kvetinárstvo Skalica, Mallého 53

Trend Kvetinárstvo ponúka široký sortiment rezaných i umelých kvetov, viazanie kytíc, predaj črepníkových kvetov, darčekové predmety a bytové dekorácie.

Malý Princ

Malý Princ Skalica, Mallého 53  Zrušená pobočka

V kníhkupectve Malý Princ nájdete nielen literatúru od slovenských a zahraničných autorov, ale aj hudobné a filmové CD a DVD tituly, a taktiež veľký výber školských učebníc, zošitov, atlasov a mnoho iného!

Predávané značky: Fortuna Print, Didaktis, Grada, Computer Press, Slovart a ďalšie

Navigace