Prešovský kraj > Prešov > letenky

letenky Prešov

letenky v Prešove

Hľadáte štítok letenky v Prešove? Tak to ste tu správne, pretože nižšie nájdete zoznam predajní a obchodov, ktoré majú priradený štítok letenky a nachádzajú sa v meste Prešov. Prehľad všetkých obchodov s priradeným štítkom letenky v krajine nájdete na letenky.

Invia

Invia Prešov, Metodova 3

INVIA cestovná kancelária vie ponúknuť každému svojmu klientovi na mieru šitú dovolenku na Slovensku, v Európe ale aj v iných svetových krajinách. Jedinečná ponuka najluxusnejších hotelových rezortov a privátnych víl je dostupná aj online, takže ...

Predávané značky: Invia

Kartago tours

Kartago tours Prešov, Vihorlatská 2A

Cestovná kancelária Kartago tours sa teší každoročnému nárastu počtu klientov, čo je dôsledkom kvality služieb a dobrej ceny. Spoločnosť ponúka klasické služby cestovnej kancelárie, množstvo zaujímavých zliav, ponuky First moment i Last minute.

Predávané značky: Kartago tours

Turancar

Turancar Prešov, Vihorlatská 2A

Spoločnosť TuranCar sa diferencuje na niekoľko odvetví. Okrem toho, že sa venuje preprave osôb, funguje ako požičovna automobilov, už takmer 20 rokov funguje ako úspešná a obľúbená cestovná kancelária. Ponúkame mnohé druhy pobytových, po ...

CK Best Reisen

CK Best Reisen Prešov, Vihorlatská 2APobočka bola zrušená.

Služby cestovnej kancelárie, predaj dovolenkových, poznávacích, lyžiarskych zájazdov, leteniek. Možnosť cestovného poistenia. Last minute, First moment.

Navigace