Piešťany - Trnavský krajReštaurácie, kaviarne, bary a občerstvenie v Piešťanoch

Trnavský kraj > Piešťany

Piešťany

Reštaurácie a kaviarne

Predajne   >   Reštaurácie a kaviarne

Ste príjemne unavení z celodenného nakupovanie? Alebo sa vám len nechce tráviť dopoludnie pri sporáku? Nie je nič jednoduchšie, než si zájsť do reštaurácie či kaviarne. Nechať odpočinúť nohy, ušliapaný z nákupných centier, dať si kávu a zákusok. To vám ponúka každá kaviareň. Nájdete tu pokoj a občerstvenie. Internetové kaviarne vám navyše ponúkajú možnosť sa pri vychutnávanie kávy dozvedieť niečo nové alebo treba poslať e-mail.

Pokiaľ sa vydáte na nákupy do našich tuzemských metropolou, nesmiete vynechať vyhlásené reštaurácie v Bratislave, Košiciach alebo Žiline. Miestne obchodníci pre vás pripravujú každý deň úžasné ponuky, ktorým nemožno odolať. Navyše čas strávený v príjemnej reštaurácii, sa vraj nezapočítava do ľudského žitia. To znie lákavo, že?

Deťom urobí radosť návšteva čínskej reštaurácie. A váš temperamentný náprotivok zase nadchne mexická reštaurácia. Sú pre vás pripravené u väčšiny obchodných centier ako chutná bodka za celodenným nakupovaním. A ak sú vaše chute konzervatívnejší, vyberiete si z našej ponuky určite tiež.

CAFE CAIRO

CAFE CAIRO Piešťany, A.Hlinku 46

Moderné CAFE CAIRO zákazníka očarí svojou výnimočnou atmosférou, ktorá sa spája s vôňou kávy z celého sveta. Ponúka najväčší výber exotických odrôd kávy na jednom mieste. Profesionálne vyškolený obsluhujúci personál ochotne obslúži a poradí s výb ...

Café Dias

Café Dias Piešťany, Nitrianska 7555/18

Café Dias je zaujímavým spojením kaviarňe a kníhkupectva Panta Rhei. Ponúka možnosť posedieť si pri káve v zaujímavom interiéri v spoločnosti priateľov, alebo si môžete prečítať knihu z ponuky kníhkupectva.

Dobrá Bašta

Dobrá Bašta Piešťany, Nitrianska 7555/18

Dobrá Bašta je reštaurácia ponúkajúca svojim zákazníkom chutné a tradičné jedlá zo slovenskej kuchyne. Nájdete ju na prvom pochodí v OC Aupark Piešťany.

Glacio Caffe

Glacio Caffe Piešťany, Nitrianska 7555/18

Zavítajte do novootvorenej kaviarne GLACIO v nákupnom centre Aupark v Piešťanoch, kde si môžete pochutnať na lahodnej talianskej kávičke, domácej zmrzline, ktorá je pripravená podľa tradičného receptu a čerstvých domácich zákuskoch. Novinkou je d ...

Papa Chicken

Papa Chicken Piešťany, Nitrianska 7555/18

V prevádzke rýchleho občerstvenia Papa Chicken Vás radi privítajú na 1. poschodí OC Aupark. V ponuke nájdete širokú paletu jedál hlavne z kuracieho mäsa, či už vyprážané alebo grilované, s možnosťou vziať si jedlo so sebou.

Sunshine restaurant

Sunshine restaurant Piešťany, Nitrianska 7555/18

Ázijská reštaurácia Sunshine ponúka svojim zákazníkom širový výber jedál prevažne z ázijskej a východnej kuchyne. Nájdete ju na 1. poschodí v obcodnom centre Aupark Piešťany.

Patricia Café

Patricia Café Piešťany, Nitrianska 7555/18  Zrušená pobočka

Patricia Café ponúka svojim zákazníkom veľký výber nealkoholických a alkoholických nápojov, kávu značky Illy a nápoje pripravované z čerstvého ovocia.

Predávané značky: Illy

Pizza Mizza

Pizza Mizza Piešťany, Nitrianska 7555/18  Zrušená pobočka

Pizzeria a reštaurácia Pizza Mizza ponúka hlavne pizzu pečenú na dreve, cestoviny, ale aj komletné menu od predjedla, polievky, grilované mäsové špeciality, šaláty a dezerty. V ponuke nápojov nájdeme čapované pivo, kvalitné víno ale aj rôzne neal ...

Navigace