Piešťany - Trnavský krajZnačkové prodejny a obchody v Piešťanoch

Trnavský kraj > Piešťany

Piešťany

Darčeky a darčekový tovar

Predajne   >   Obchody   >   Darčeky a darčekový tovar

V tejto kategórii nájdete obchody a obchodíky, ktoré predávajú darčeky či darčekové predmety. V ponuke obchodov sú ako darčeky vianočné, narodeninové, tak nápadité a originálne darčeky pre mužov, ženy aj deti.

ALLTOYS

ALLTOYS Piešťany, Nitrianska 7555/18

ALLTOYS je predajňa plná rôznorodých hračiek, ktoré uspokoja nejedno detské želanie. Hračky sú predovšetkým od zahraničných značiek Lego, Mattel, Schleich, Hasbro a pod. Predajňa sa nachádza na prvom poschodí OC Aupark Piešťany.

Predávané značky: Hannah Montana, Garfield, Mattel, Disney, Iron Man a ďalšie

Bižutéria

Bižutéria Piešťany, A.Hlinku 46

Predajňa bižutérie IVAKE ponúka zákazníkom elegantné a originálne náhrdelníky, náramky, nápadité prívesky a náušnice, elegantné brošne, ktoré sú ideálne na každodenné nosenie, nosenie do práce, ale aj ako doplnok na večer. Kolekcie bižutérie sú v ...

Bublina

Bublina Piešťany, Nitrianska 7555/18

Bublina je darčekový obchod zaoberajúci sa predajom darčekov a tovarov pre mladých ľudí. ktorí majú v obľube nevšedné veci. Obchod sa nachádza na 1. poschodí OC Aupark Piešťany.

Predávané značky: Woody, Trudi, Sedi, Wild Republic, Nicii

Crystal skies

Crystal skies Piešťany, Nitrianska 7555/18

Crystal skies je obchod zaoberajúci sa predajom šperkov. Predajňa ponúka individuálny prístup k zákazníkom, je možné si navrhnúť vlastný originálny šperk v spolupráci s odborníkmi, alebo si zakúpiť niektorý z ponuky klenotníctva.

Predávané značky: Crystal Skies, Swarovski

Delikateso

Delikateso Piešťany, Nitrianska 7555/18

Delikateso je predajňa so širokou ponukou čokolád, dezertov a sladkostí, káv a čajov, likérov, koňakov a iných nápojov od značkových výrobcov. V ponuke predajňe je aj zostavenie darčekových košov na rôzne príležitosti.

Predávané značky: After Eight, Villars, Munz, Bottega, Guylian a ďalšie

Delikateso

Delikateso Piešťany, Winterova 34

Luxusná predajňa Delikateso prináša na slovenský trh vysoko kvalitné cukrovinky, slané pečivo a kvalitný značkový alkohol priamo od renomovaných európskych výrobcov. Lákadlom pre zákazníka je predovšetkým to, že z uvedenej ponuky mu podľa jeho že ...

Predávané značky: Loacker, Barbero, Mirabell, Walkers, Cote d´Or a ďalšie

De Luxe Flowers

De Luxe Flowers Piešťany, Nitrianska 7555/18

Kvetinárstvo De Luxe Flowers ponúka svojim zákazníkom široký výber čerstvý a rezaných kvetov, viazanie kytíc podľa požiadaviek zákazníka a na rôzne príležitosti. Nájdete tu aj krásne izbové rastliny, potreby, doplnky a mnoho iného!

Dráčik

Dráčik Piešťany, Nikola Teslu 29

Sortiment predajne Dráčik tvorí veľké množstvo hračiek a detský tovar pre deti všetkých vekových kategórií. Navštívte so svojim dieťaťom túto predajňu a kúpte mu výhodne modernú či tradičnú hračku, bábiky rôznych značiek a veľkostí, spoločenské a ...

Predávané značky: Action man, Flick Tricks, Hmyzáci, Dizzy Dancers, Beyblade a ďalšie

Goldstein

Goldstein Piešťany, Nitrianska 7555/18

Predajňa šperkov, zlata, striebra, šperkov z chirurgickej ocele, hodiniek, náramkov, atď. Zlatníci v predajni Vám ponúkajú poradenstvo, servis a opravu, ale aj individuálny prístup pri výrobe šperku.

Predávané značky: Tag heuer, Festina, Seiko, DKNY, Tissot a ďalšie

Klenoty Trend

Klenoty Trend Piešťany, Nitrianska 7555/18

Predajňa Klenoty Trend zaručuje široký výber šperkov a hodiniek značkovej kvality a od renomovaných výrobcov. Tak isto tu nájdete veľký výber svadobných obrúčok, servis a poradenstvo.

Predávané značky: Hugo Boss, Just cavalli, D&G, Star Crystal, DKNY a ďalšie

Predchádzajúci 1 2

Navigace