Nitriansky kraj > Nitra > plavky

plavky Nitra

plavky v Nitre

Hľadáte štítok plavky v Nitre? Tak to ste tu správne, pretože nižšie nájdete zoznam predajní a obchodov, ktoré majú priradený štítok plavky a nachádzajú sa v meste Nitra. Prehľad všetkých obchodov s priradeným štítkom plavky v krajine nájdete na plavky.

Camaieu

Camaieu Nitra, Akademická 1/A

V tomto butiku si na svoje prídi v prvom rade ženy. Nájdete tu široký výber oblečenia a doplnkov, tak isto veľký výber zo sezónnych, ale aj celoročných kolekcií.

Predávané značky: Camaieu

Danae

Danae Nitra, Štefánikova trieda 61

Spoločnosť Danae je predajcom dámskeho i pánskeho spodného a nočného prádla, pyžám, županov, plaviek, sortimentu pre tehotné. Široký sortiment trendy modelov nájdete aj webových stránakch spoločnosti www.danaesho ...

Predávané značky: Danae

Favab

Favab Nitra, Akademická 1/A

V tejto predajni na Vás čakajú exkluzívne kolekcie spodného prádla a odevov ako napríklad trička, mikiny, pulóvre, či košele pre pánov. Samozrejme máte na výber aj z veľkého množstva doplnkov.

Predávané značky: Diesel, Triumph, Favab, Mustang, Magistrál

Intersport

Intersport Nitra, Štefánikova trieda 61

Obrovskú predajňu švajčiarskej spoločnosti Intersport nájdete aj Galérii Nitra! Poteší vás široký sortiment značkového dámskeho i pánskeho, detského športového oblečenia a obuvi, ale aj mnohé druhy športových potrieb a náčinia. Sezónne výpredaje ...

Predávané značky: adidas, Nike, Oasics, Puma, Reebok a ďalšie

Skiny

Skiny Nitra, Chrenovská 30

V predajni Skiny nájdete veľký výber značkovej dámskej a pánskej spodnej bielizne. Okrem toho tu nájdete aj značkové športové ponožky, taktiež pančuchový tovar a mnoho iného!

Predávané značky: Street One, Huber, Skiny, Jockey, Falke

Triumph

Triumph Nitra, Štefánikova trieda 61

Spodné prádlo pre akúkoľvek príležitosť vyrába spoločnosť TRIUMPH. Triumph to je synonymum pre zvodné, exkluzívne, kvalitné a vysoko moderné spodné prádlo a nočná bielizeň pre tie najnáročnejšie zákazníčky.

Predávané značky: Triumph

Navigace