Nitriansky kraj > Nitra > kravaty

kravaty Nitra

kravaty v Nitre

Hľadáte štítok kravaty v Nitre? Tak to ste tu správne, pretože nižšie nájdete zoznam predajní a obchodov, ktoré majú priradený štítok kravaty a nachádzajú sa v meste Nitra. Prehľad všetkých obchodov s priradeným štítkom kravaty v krajine nájdete na kravaty.

Košele AMJ

Košele AMJ Nitra, Chrenovská 30

Košele je predajňa, kde si na svoje prídu hlavne muži – milovníci košieľ. Nájdete tu elegantné a voľnočasové košele v rôznych kolekciách, ale taktiež kravaty, motýliky, či spony a iné doplnky.

Predávané značky: AMJ Classic, Košele, GREED

Ozeta

Ozeta Nitra, Štefánikova trieda 61

Predajňa OZETA ponúka zákazníkom slovenskú elegantnú módu vhodnú na akúkoľvek príležitosť. Modely sú precízne spracované, vysokokvalitné a sú vyrobené z tkanín svetových značiek. Ponuka je zameraná pre dámy a pánov, ktorí sa radi pekne a módne ob ...

Predávané značky: Pierre Cardin, Ozeta

OZETA/Pierre Cardin

OZETA/Pierre Cardin Nitra, Akademická 1/A

V predajni na Vás čaká exkluzívna móda značiek OZETA a Pierre Cardin. Nájdete tu elegantné ale aj voľnočasové oblečenie pre mužov ale aj ženy. V ponuke je samozrejme aj veľké množstvo doplnkov.

Predávané značky: Pierre Cardin, Ozeta

7camicie

7camicie Nitra, Štefánikova trieda 61

Predajňa 7CAMICIE sa špecializuje na luxusné pánske košele, dámske a detské košele, opasky, kravaty, manžetové gombíky a ďalšie módne doplnky. Košele sú vyrobené z kvalitného materiálu, obľúbené sú najmä luxusné košele z bavlneného popelínu alebo ...

Navigace