Nitriansky kraj > Nitra > hodinky

hodinky Nitra

hodinky v Nitre

Hľadáte štítok hodinky v Nitre? Tak to ste tu správne, pretože nižšie nájdete zoznam predajní a obchodov, ktoré majú priradený štítok hodinky a nachádzajú sa v meste Nitra. Prehľad všetkých obchodov s priradeným štítkom hodinky v krajine nájdete na hodinky.

Carisma

Carisma Nitra, Akademická 1/A

Zlatníctvo Carisma Vám ponúka veľký výber zlatých, strieborných a oceľových šperkov a doplnkov. Okrem toho tu nájdete aj veľký výber obrúčok či hodiniek.

Predávané značky: Joop, Diesel, Espirit, Armani, D&G

Carisma

Carisma Nitra, Bratislavská 5b

V zlatníctve Carisma nájdete veľký výber zlata a striebra, tak isto širokú ponuku šperkov a doplnkov z drahých kovov, hodiniek a iného doplnkového tovaru, z ktorého si určite vyberú aj nároční zákazníci.

Predávané značky: Espirit, D&G, Armani, Diesel, Joop

Carisma

Carisma Nitra, Štefánikova trieda 61

Zháňate nejaký zaujímavý šperk? Carisma nie je obyčajným zlatníctvom! Carisma prináša na slovenský trh osvieženie v podobe šperkov s ALO Diamantmi, univerzálne riešených šperkov v limitovaných edíciach, a ďalej kolekcie pánskych i dámskych značko ...

Predávané značky: Joop, Espirit, Alo diamonds, D&G, Diesel a ďalšie

Crystal Bijou

Crystal Bijou Nitra, Štefánikova trieda 61

Darujte originálny darček, ktorý možno urobí jedinečnú radosť vaším najbližším. Rozmanitý sortiment dámskej bižutérie, ako náušnice, náramky, prstene, dámske lifestylové hodinky a mnoho ďalšieho. Exkluzívny sortiment strieborných a oceľových šper ...

Predávané značky: Swarovski

Klenoty Aurum

Klenoty Aurum Nitra, Akademická 1/A

„Šperky nie sú hriech“, to je heslo spoločnosti Klenoty Aurum, slovenského výrobcu zlatých a strieborných šperkov a distribútora značkových nármakových hodiniek populárnych značiek. Očarujúci sortiment snubných prsteňov a manželských obr ...

Predávané značky: Movado, Louis Erard, Burberry, Chronotech, Dilema a ďalšie

Klenoty Legend

Klenoty Legend Nitra, Štefánikova trieda 61

Zlatníctvo Klenoty Legend je plné zlatých šperkov, prsteňov, náramkov, retiazok, šperkov s drahými kameňmi, ale aj dámskych a pánskych náramkových hodiniek. V Legend vás potešia aj kolekcie nezvyčajných, extravagantných šperkov.

Predávané značky: Time, Legend, Quartz, Tissot

Klenoty Trend

Klenoty Trend Nitra, Štefánikova trieda 61

Klenoty Trend vo všetkých svojich pobočkách predávajú rozmanitý sortiment strieborných a oceľových šperkov pre viac či menej náročných klientov. Dotiahnite svoj každodenný outfit k dokonalosti s nejakým modelom z dielne Klenotov Trend. J ...

Predávané značky: Diesel, D&G, Hugo Boss, adidas, Disney a ďalšie

Quartz Time

Quartz Time Nitra, Akademická 1/A

Predajňa dámskych a pánskych značkových hodiniek od renomovaných výrobcov. V tejto predajni nájdete aj kvalifikovaný servis, poradenstvo a doplnky.

Predávané značky: Time, Quartz, Tissot, Legend

Quartz Time

Quartz Time Nitra, Bratislavská 5b

V predajni šperkov a hodiniek Quartz Time nájdete šperky z drahých kovov a hlavne veľký výber značkových hodiniek od svetoznámych výrobcov. Čaká na Vás veľký výber doplnkov, hodiniek, poradenstvo a servis.

Predávané značky: Tissot, Quartz, Legend, Time

Quartz Time

Quartz Time Nitra, Chrenovská 30

V predajni Quartz Time nájdete veľký výber luxusných dámskych a pánskych hodiniek od svetoznámych výrobcov. Nájdete tu aj veľké množstvo doplnkov, od renomovaných návrhárov, kvalitný servis a poradenstvo.

Predávané značky: Tissot, Legend, Quartz, Time

Predchádzajúci 1 2

Navigace