Nitriansky kraj > Nitra > fast food

fast food Nitra

fast food v Nitre

Hľadáte štítok fast food v Nitre? Tak to ste tu správne, pretože nižšie nájdete zoznam predajní a obchodov, ktoré majú priradený štítok fast food a nachádzajú sa v meste Nitra. Prehľad všetkých obchodov s priradeným štítkom fast food v krajine nájdete na fast food.

Deli house

Deli house Nitra, Štefánikova trieda 61

Deli House vám každý deň pripravuje tradičný kebab, originálne francúzske palacinky a mnohé druhy pravých amerických hamburgerov. Používame výhradne náš domáci dressing, pripravený podľa tradičnej receptúry. Nájdete nás na druhom poschod ...

Deli house

Deli house Nitra, Akademická 1/A

Predajňa Delikateso je pre zákazníka zaujímavá predovšetkým tým, že väčšinu sortimentu ktorý ponúka, nenájde v žiadnom supermarkete, či hypermarkete, nakoľko pri väčšine značiek figuruje ako výhradný dovozca. Ponúka vysoko kvalitné cukrovinky a s ...

Mc Burger

Mc Burger Nitra, Chrenovská 30

Mc Burger je prevádzka rýchleho občerstvenia, ktorá Vám ponúka lahodné jedlá, prevažne burgre z rôznych druhov mäsa. Okrem toho tu nájdete aj iné jedlá a samozrejme nápoje.

Oriental Food

Oriental Food Nitra, Chrenovská 30Pobočka bola zrušená.

Oriental Food je prevádzka rýchleho občerstvenia kde dostanete hlavne jedlá Orientu a východnej kuchyne. Ak máte radi takýto druh jedál, určite neoľutujete!

Navigace