Nitriansky kraj > Nitra > dezerty

dezerty Nitra

dezerty v Nitre

Hľadáte štítok dezerty v Nitre? Tak to ste tu správne, pretože nižšie nájdete zoznam predajní a obchodov, ktoré majú priradený štítok dezerty a nachádzajú sa v meste Nitra. Prehľad všetkých obchodov s priradeným štítkom dezerty v krajine nájdete na dezerty.

Claudius Caffe

Claudius Caffe Nitra, Chrenovská 30

Príďte si oddýchnuť do novootvorenej kaviarne a vypiť si kávičku či vychutnať si zákusok v príjemnom prostredí Claudius Caffe. Zákazníci možu využiť aj detský kútik.

Delikateso

Delikateso Nitra, Chrenovská 30

Delikateso je predajňa čokolád a dezertov, exkluzívnych vín, likérov a alkoholov, no nájdete tu aj kvalitné kávy, čaje, rôzne iné sladkosti a mnoho iného, čo poteší nejedného labužníka.

Predávané značky: Neuhaus, Michel Cluizel, Frapin, Mirabell, Walkers a ďalšie

Delikateso

Delikateso Nitra, Štefánikova trieda 61

Široký sortiment všelijakých lahodok, delikates, exkluzívnych nápojov, potravín a darčekových setov, sád vám prináša sieť predajní DELIKATESO. Či ýž zháňate špeciálny darček, alebo len máte chuť na niečo dobrého, v Delikateso si určite vyberiete. ...

Predávané značky: Del Monte, Michel Cluizel, Mirabell, Manner, Anthon Berg a ďalšie

Present Excluzive

Present Excluzive Nitra, Bratislavská 5b

V predajni Present Excluzive nájdete darčeky na každú príležitosť. Nájdete tu darčekové koše, výberový alkohol a vína, čokolády a dezerty, ale aj rôzne maličkosti, doplnky a iný tovar, ktorý prekvapí a poteší.

Predávané značky: Cote d´Or, Manner, Niederegger, Walkers, Mirabell a ďalšie

Navigace