Nitriansky kraj > Nitra > bar

bar Nitra

bar v Nitre

Hľadáte štítok bar v Nitre? Tak to ste tu správne, pretože nižšie nájdete zoznam predajní a obchodov, ktoré majú priradený štítok bar a nachádzajú sa v meste Nitra. Prehľad všetkých obchodov s priradeným štítkom bar v krajine nájdete na bar.

Admiral

Admiral Nitra, Akademická 1/A

Admiral Casino predstavuje každý deň svoje lákavé ponuky. Je to dokonalý zážitok pre každého zákazníka. Získava si neustále nových nadšencov hlavne širokou ponukou služieb na voľný čas a zábavu. Nechajte sa vtiahnuť do neuveriteľného sveta, necha ...

Bubbleology

Bubbleology Nitra, Štefánikova trieda 61

Spoločnosť Bubbleology sa vám snaží priblížiť svet osviežujúcich ovocných aj mliečnych čajov, ktoré vás prekvapia svojou originálnou a lahodnou chuťou. Nápoje sú pripravované chladené alebo teplé a sú do nich pridávané tapiokové perly, k ...

Café Casa Mia

Café Casa Mia Nitra, Bratislavská 5b

V kaviarni Café Casa Mia máte možnosť posedieť si v zaujímavom interiéri pri šálke obľúbenej kávy, čaju, alebo pri inom nápoji. V ponuke nájdete okrem alko a nealko nápojov taktiež rôzne dobroty a občerstvenie na zahnanie hladu.

Manhattan Club

Manhattan Club Nitra, Chrenovská 30

Manhattan Club je moderná a štýlovo zariadená kaviareň s barom, kde nájdete okrem kvalitnej kávy aj ponuku rôznych nápojov, od alkoholických a nealkoholických nápojov, cez džúsy a miešané drinky a mnoho iného.

Music a Cafe Nitra

Music a Cafe Nitra Nitra, Akademická 1/A

Kaviareň a bar Music a Cafe Nitra Vám ponúka vychutnať si svoju obľúbenú kávu či iný nápoj v príjemnom prostredí so živými vystúpeniami umelcov. Program nájdete na internetovej stránke.

Caffe Coca-Cola

Caffe Coca-Cola Nitra, Štefánikova trieda 61Pobočka bola zrušená.

Exkluzívna kaviareň a bar v štýle legendárnej Coca Coly vám vytvorí príjemné prostredie na moment, keď si prídete vychutnať čerstvé espresso či chladenú Coca Colu alebo napríklad nejaký sladký dezert. Urobte si pauzičku pri nakupovaní, príďte si ...

Predávané značky: Coca Cola

Green Apple

Green Apple Nitra, Chrenovská 30Pobočka bola zrušená.

Lahodný nápoj, šalátik či ovocný dezert z čerstvého a kvalitného ovocia už nie je snom! V Green Apple vám namiešajú juice či inú lahodku presne podľa vašich poredstáv, a to priamo pred vašimi očami!

IL Gelato

IL Gelato Nitra, Chrenovská 30Pobočka bola zrušená.

V prevádzke IL Gelato nájdete pravú taliansku zmrzlinu, vyrábanú podľa osvedčenej receptúry a samozrejme z najlepších surovín. Posedieť si môžte v príjemnom prostredí, vychutnať si zmrzlinu, alebo nejaký nápoj.

TT-Caffe

TT-Caffe Nitra, Chrenovská 30Pobočka bola zrušená.

TT-Caffe je štýlová kaviareň kde si môžte s rodinou či kamarátmi posedieť pri šálke lahodnej kávy či inom nápoji. Čaká na Vás veľký výber nápojov a ochotný personál.

Navigace