Námestovo - Žilinský krajZnačkové prodejny a obchody v Námestove

Žilinský kraj > Námestovo

Nábytok, bývanie, koberce

Predajne   >   Nábytok, bývanie, koberce

Väčšina z nás určite túži po vlastnom bývaní. Po domovu, ktorý si sami vybavíme a zaplníme vecami podľa nášho vkusu a možností. Základom každého príbytku je kvalitný nábytok. Ten si môžeme nechať vyrobiť na zákazku alebo kúpiť. Dnes už aj trendy dizajnový nábytok nemusí byť finančne likvidačný záležitosťou. Napríklad nábytok Asco, IKEA, Kika a Sconto vynikajú svojou kvalitou, moderný dizajnom a cenovou dostupnosťou.

Moderný nábytok v každom „hniezdočku“ doplní vkusné koberce a ďalšie doplnky. Záleží naozaj len na vkuse a možnostiach každého z nás. Ak využijete služieb naozajstných profesionálov, necháte si poradiť a pomôcť, bude váš domov plný pekného nábytku a doplnkov a vy sa budete každý deň tešiť, až večer si sadnete a tou krásou sa pokocháte.

Navštívte predajne s luxusným nábytkom, aj tie s tým „normálnějším“ a vyberte si zo širokej ponuky vybavenia a doplnkov, ktoré z vášho domova urobia útulné a moderné bývanie.

Decodom

Decodom Námestovo, Miestneho priemyslu 1028

Predajno-obchodná spoločnosť DECODOM pre zákazníka znamená súhrn troch faktorov: kvality, ceny a poradenstva, ktoré vedú k jeho spokojnosti po všetkých stránkach. Sortiment pozostáva z kuchýň, stoličkového štúdia, obývačiek, čalúneného nábytku, s ...

Predávané značky: Decodom

Matrace DREAMS

Matrace DREAMS Námestovo, 303

Internetový obchod matrace-snov.sk ponúka matrace, zdravotné a ortopedické matrace, pružinové matrace aj matrace s Bonell pružinami od popredných svetových výrobcov Hilding, Sembella, Schlaraffia, Materasso, Modulia za najlepšiu cenu. Z ponuky je ...

Predávané značky: Hilding, Materasso, Janpol, Schlaraffia, Economy Line a ďalšie

Obchody v Námestove predávajú tieto značky:

Decodom

Navigace