Košický kraj > Michalovce > módne doplnky

módne doplnky Michalovce

módne doplnky v Michalovciach

Hľadáte štítok módne doplnky v Michalovciach? Tak to ste tu správne, pretože nižšie nájdete zoznam predajní a obchodov, ktoré majú priradený štítok módne doplnky a nachádzajú sa v meste Michalovce. Prehľad všetkých obchodov s priradeným štítkom módne doplnky v krajine nájdete na módne doplnky.

Baťa

Baťa Michalovce, Sobranecká cesta 5

Spoločnosť Baťa má sieť predajní rovnomerne rozmiestnených po celom území Slovenska, ktoré zákazník nájde skoro vo všetkých väčších mestách a úspešných nákupných centrách. Tieto predajne ponúkajú prvotriedne pohodlie pri nákupe kvalitnej dámskej, ...

Predávané značky: Power, Baťa, Botas, Cat

Cropp town

Cropp town Michalovce, Andreja Sládkoviča 5

Preferujete individualistický štýl módy a obliekania? Butik značky Cropp Town je teda pre vás ako stvorený! Vyjadrite svojím oblečením svoj štýl a nezávislosť! Poľskú značku Cropp Town kúpite v butikoch vo viacerých mestách na Slovensku.

Predávané značky: Cropp

Gate

Gate Michalovce, Andreja Sládkoviča 5

Gate produkuje dámske i pánske módne oblečenie, módne doplnky, kabelky i exkluzívne kolekcie bižutérie podľa posledných módnych trendov za ceny, ktoré zaručene potešia aj vašu peňaženku. Príďte si vyskúšať fashion kúsky do príjemného prostredia b ...

Predávané značky: Gate

House

House Michalovce, Andreja Sládkoviča 5

Poľská značka House vyrába prevažne kolekcie módneho oblečenia pre mladšie vekové kategórie. Vyberať si možete z niekoľkých, trošku inak orientovaných, kolekcíí pre dámy a pánov.

Predávané značky: House

Kenvelo

Kenvelo Michalovce, Andreja Sládkoviča 5

Túžite sa orientovať vo svete módy a byť stále oblečení podľa posledných trendov? Príďte sa inšpirovať a vybrať si nejaký trendy kúsok do populárnych butikov značky Kenvelo.

Predávané značky: Kenvelo

Kik

Kik Michalovce, Sobranecká cesta 5

V predajni Kik zákazník nájde oblečenie na každú príležitosť – do zamestnania, do spoločnosti i na voľný čas. Okrem kabátov a plášťov v ponuke nechýbajú ani bundy, pulóvre, tričká, džínsy, bielizeň a ďalšie doplnky, a to vrátane ucelenej série ko ...

Luxury

Luxury Michalovce, Andreja Sládkoviča 5

Butik Luxury predáva unikátne štýlové oblečenie, kolekcie dovezené z Talianska, Turecka a Francúzska. Skvelé na každodenné nosenie i významné spoločenské udalosti. Majte svoj štýl, obliekajte sa v Luxury!

New Yorker

New Yorker Michalovce, Andreja Sládkoviča 5

Skvelé trendy módne oblečenie určené prevažne pre mladšie generácie za veľmi príjemné ceny prináša spoločnosť New Yorker s butikmi vo viacerých mestách aj na Slovensku. V ponuke New Yorkeru nájdete značky ako Amisu, Censored či Smog.

Predávané značky: Fishbone Sister, New Yorker, Amisu, Fishbone, Smog a ďalšie

Pinky Club

Pinky Club Michalovce, Andreja Sládkoviča 5

Skvelý zážitok z nosenia bižutérie vám, milé slečny, ponúka spoločnosť Pinky Club s prevádzakmi po celom Slovensku. Mnohé druhy bižutérie, aj značiek ako Swarowski alebo Jablonex, lákavá cena a príjemný personál samozrejmosťou.

Predávané značky: Swarowski, Jablonex

Reserved

Reserved Michalovce, Andreja Sládkoviča 5

Modely značky Reserved nakúpite už vo 12tich krajinách Európy. Na Slovensku nájdeme butik v každom väčšom meste. Ak preferujete trendy oblečenie športovo- elegantného štýlu za prijateľnú cenu, Reserved je pre vás to pravé! Staňte sa členmi Reserv ...

Predávané značky: Reserved

Predchádzajúci 1 2

Navigace