Michalovce - Košický krajReštaurácie, kaviarne, bary a občerstvenie v Michalovciach

Košický kraj > Michalovce

Michalovce

Reštaurácie a kaviarne

Predajne   >   Reštaurácie a kaviarne

Ste príjemne unavení z celodenného nakupovanie? Alebo sa vám len nechce tráviť dopoludnie pri sporáku? Nie je nič jednoduchšie, než si zájsť do reštaurácie či kaviarne. Nechať odpočinúť nohy, ušliapaný z nákupných centier, dať si kávu a zákusok. To vám ponúka každá kaviareň. Nájdete tu pokoj a občerstvenie. Internetové kaviarne vám navyše ponúkajú možnosť sa pri vychutnávanie kávy dozvedieť niečo nové alebo treba poslať e-mail.

Pokiaľ sa vydáte na nákupy do našich tuzemských metropolou, nesmiete vynechať vyhlásené reštaurácie v Bratislave, Košiciach alebo Žiline. Miestne obchodníci pre vás pripravujú každý deň úžasné ponuky, ktorým nemožno odolať. Navyše čas strávený v príjemnej reštaurácii, sa vraj nezapočítava do ľudského žitia. To znie lákavo, že?

Deťom urobí radosť návšteva čínskej reštaurácie. A váš temperamentný náprotivok zase nadchne mexická reštaurácia. Sú pre vás pripravené u väčšiny obchodných centier ako chutná bodka za celodenným nakupovaním. A ak sú vaše chute konzervatívnejší, vyberiete si z našej ponuky určite tiež.

Asia Fast Food

Asia Fast Food Michalovce, Andreja Sládkoviča 5

Príďte ochutnať rýchle občerstvenie Asia Fast Food, kde si možete vychutnať špeciality ázijskej kuchyne. V ponuke aj denné menu a donášková služba.

Bon Apetit

Bon Apetit Michalovce, Andreja Sládkoviča 5

Ak nemáte príliš vela času a potrebujete len tak rýchlo niečo zhltnút, zavítajte do fastfoodovej prevádzky BON APETIT, kde na vás čaká výber typicky slovenských aj oblúbených zahraničných špecialít pripravených rýchlo a priamo pred vašim ...

Bongiorno pizzeria

Bongiorno pizzeria Michalovce, Andreja Sládkoviča 5

Aj vy zbožňujete taliansku kuchyňu? Tak príďte ochutnať lahodnú pizzu mnohých zaujímavých variácií do pizzerie Bon Giorno a zaručene nebudete sklamaní!

Gurmán

Gurmán Michalovce, Andreja Sládkoviča 5

Špeciality slovenskej kuchyne prináša rýchle občerstvenie Gurmán na poschodí nákupného centra Zemplín. Spokojní budú aj tí najvačší gurmáni. Denné menu už od 2,90!

Predávané značky: Šariš, Coca Cola

Monaco Kaviareň

Monaco Kaviareň Michalovce, Andreja Sládkoviča 5

Príďte si vychutnať príjemné prostredie do štýlovej kaviarne a herne Monaco, ktorá je pre vás otvorená každý deň až do 4tej hodiny rána. V menu nájdete alkoholické i soft, telé i studené nápoje.

Musetti café

Musetti café Michalovce, Andreja Sládkoviča 5

Kaviareň MUSETTI je príjemným miestom, kde si môžete dopriať šálku lahodnej kávy už menovanej značky. Dôveryhodná talianska kvalita, nezameniteľná aróma, jedinečný spôsob praženia stavia kávu Musetti na popredné miesta kávy. Mnohé druhy kávových ...

Predávané značky: Musetti

People Kaviareň

People Kaviareň Michalovce, Andreja Sládkoviča 5

Máte chuť na lahodné cappucino alebo espresso, či sladký dezertík počas vašich nákupov? Kaviareň People je tou správnou voľbou! Príjemné prostredie, milý personál a rozmanité špeciality v menu.

Vivas Kaviareň

Vivas Kaviareň Michalovce, Andreja Sládkoviča 5  Zrušená pobočka

V kaviarni Vivas vám pripravia exkluzívnu značkovú kávy Musetti podľa tradičných talianskych receptúr. Doprajte si výnimočný zážitok pri káve, navštívte kaviareň Vivas ešte dnes!

Predávané značky: Musetti

Obchody v Michalovciach predávajú tieto značky:

Coca Cola

Navigace