Levice - Nitriansky krajReštaurácie, kaviarne, bary a občerstvenie v Leviciach

Nitriansky kraj > Levice

Levice

Kaviarne a bary

Predajne   >   Reštaurácie a kaviarne   >   Kaviarne a bary

Tiež sa občas cítite unavení? Máte chuť sa niekam schovať a nevystrčit nos z domu či vášho bytu? To je chyba. Novú životnú energiu vám dodá výborná káva či nejaký namiešaný kokteil. Kaviarne a bary sú skvelou voľbou pre trávenie akejkoľvek časti dňa. Keď budete mať voľno, určite si choďte sadnúť do nádherne prevoňanej kaviarne, kde vám ponúknu niekoľko druhov kávy či už mletej alebo rozpustnej. Aj pre vás, čo kávu príliš v obľube nemáte, sa stane návšteva kaviarne nevšedným zážitkom. Vyberiete si z niekoľkých s príchuťou aromatickej kávy, na ktorej vôňu a neodolateľnú chuť si spomeniete vždy, keď budete mať splín. Táto spomienka vás okamžite povzbudí. V kaviarňach však nedostanete len kávu, ale aj niečo na zahryznutie. Objednajte si palacinky, ktoré sa vám rozplynú na jazyku, čerstvý zeleninový šalát, bohato obloženú bagetu, sladkú tortu alebo čokoľvek iné, čo bude mať vami vybraná kaviareň v ponuke. To všetko si môžete užiť s horúcim nápojom s bohatou penovou alebo šľahačkovou čapicou. Že vás horúca káva nudí? Potom ochutnajte ľadovú kávu, ktorá vás v horúcich letných dňoch perfektne osvieži, ale aj za chladnejšieho počasia bude príjemným povzbudením.

Lámete si hlavu kam si zájsť s priateľmi posedieť? Pre túto príležitosť tu nie sú len kaviarne, ale aj bary ponúkajúce veľa variantov možností. V baroch nájdete príjemnú atmosféru a barmanov, ktorí vám pripravia miešané nápoje. Alkoholické kokteily či nápoje bez alkoholu vám v baroch určite zachutia rovnako ako vašim priateľom a všetci spoločne sa budete náramne baviť. Započúvajte sa do muziky a nechajte sa unášať na notách, ktoré budú prúdiť do vašich uší. Mnohé bary ponúkajú nielen obyčajné prostredie, ale najrôznejšiu atmosféru s tématikou mora, pláží, pyramíd a ďalšieho zamerania, preto sa v nich budete cítiť ako na dovolenke.

Kaviarne a bary majú jednoducho vždy niečo do seba a vy aj vaši známi sa tam bohato vyžijete a predovšetkým príjemne odreagujete.

Caffe Maxis

Caffe Maxis Levice, Turecký rad

Počas vyčerpávajúcich nákupov oblečenia, hračiek, skúšania mnohých párov obuvi, je dobré sa na chvíľku zastaviť, vychutnať si napríklad kávičku a odpočinúť si v príjemnom tichom prostredí, aké ponúka napríklad kaviareň Caffe Maxis.

Kaviareň IN Caffe

Kaviareň IN Caffe Levice, Sv. Michala 5

V kaviarni IN Café zákazník nájde znamenité kávy z rôznych kútov sveta, takže sa oplatí ju navštíviť. Okrem lahodnej kávy ponúka ešte aj príjemné posedenie s výhľadom vtáčej perspektívy na podujatia v átriu shopping centra. Táto kaviareň vie úspe ...

Piazza il Caffé

Piazza il Caffé Levice, Sv. Michala 5

Piazza il Caffé predstavuje kaviareň rozdelenú na fajčiarsku a nefajčiarsku časť. V ponuke zákazník nájdte nealko, alko, zákusky a samozrejme skvelú kavíčku. Personál kladie vysoký dôraz na ponuku a kvalitu produktov a vie úspešne osloviť všetkýc ...

Caffe Maxis

Caffe Maxis Levice, Turecký rad  Zrušená pobočka

Počas vyčerpávajucich nákupov oblečenia, hračiek, skúšania mnohých párov obuvi, je dobré sa na chvílku zastavit, vychutnat si napríklad kávičku a odpočinút si v príjemnom tichom prostredí, aké ponúka napríklad kaviaren Caffe Maxis.

Navigace