Značky > Grundig > Košice

Grundig Košice

Grundig

Prodejne Grundig v Košiciach

Prosím čakajte ...

Ak zháňate predajňu, ktorá v Košiciach predáva produkty značky Grundig, ste tu správne. Tu nájdete prehľadne zoradené predajne, ktoré ve meste Košice značku Grundig majú v ponuke.

Aktuálne evidujeme v Košiciach tri predajne, ktoré značku Grundig ponúka. Ak chcete vedieť viac o tejto značke, neváhajte a kliknite na profil značky Grundig.

Dúfame, že sme Vás nesklamali a podarilo sa nám dať Vám presne tie informácie, ktoré ste hľadali.

Ak máte vlastnú stránky, naše stránky sa Vám páči a mali by ste chuť nám pomôcť, pridajte odkaz na nás na Váš web. Ďakujeme.

Datart

Datart Košice, Moldavská cesta 32

Sieť predajní Datart je zameraná na predaj a distribúciu spotrebnej elektroniky a domácich spotrebičov svetovej kvality. Samozrejmosťou je aj odborné poradenstvo, výpredajové akcie a mnoho iného.

Predávané značky: Braun, ETA, Philips, Grundig, FAGOR a ďalšie

Datart

Datart Košice, Námestie osloboditeľov

DATART je popredným maloobchodným predajcom spotrebnej elektroniky, veľkých i malých domácich spotrebičov, bielej kuhynskej techniky, ale aj audio a telekomunikačnej techniky, či posledných technických vychtávok. Skvelé ceny, školený personál, pr ...

Predávané značky: Bosch, Hewlett Packard, LG, Acer, Electrolux a ďalšie

Planeo Elektro

Planeo Elektro Košice, Toryská ul. č.5

Predajňa výpočtovej a kancelárskej technik Planeo Elektro Vám ponúka okrem iného aj spotrebnú elektroniku a domáce spotrebiče rôznych renomovaných výrobcov. Tak isto tu nájdete aj servis a odborné poradenstvo.

Predávané značky: Benq, Sony, Braun, Hewlett Packard, LG a ďalšie

Datart

Datart Košice, Pri prachárni 4  Zrušená pobočka

Sieť predajní Datart patrí k najväčším predajcom spotrebnej elektroniky a spotrebičov na slovenskom trhu. Ich ponuka zahŕňa výrobky svetových značiek, spotrebiče do domu, kancelárie ale aj do exteriéru. Odborný personál Vám určite poradí pri výbe ...

Predávané značky: Rowenta, Apple, Electrolux, Osram, Acer a ďalšie

Navigace