Košický kraj > Košice > zlato

zlato Košice

zlato v Košiciach

Hľadáte štítok zlato v Košiciach? Tak to ste tu správne, pretože nižšie nájdete zoznam predajní a obchodov, ktoré majú priradený štítok zlato a nachádzajú sa v meste Košice. Prehľad všetkých obchodov s priradeným štítkom zlato v krajine nájdete na zlato.

Zlatníctvo Frank

Zlatníctvo Frank Košice, Toryská ul. č.5

Ako už samotný názov napovedá, v tejto prevádzke na Vás čakajú výrobky zo zlata ale aj mnoho iných produktov a tovarov. Nájdete tu aj iné šperky či doplnky, značkové hodinky a mnoho iného!

Predávané značky: Swarovski, Cristaluna komponents, Frank

Klenoty CULLINAN

Klenoty CULLINAN Košice, Toryská ul. č.5Pobočka bola zrušená.

Klenoty CULLINAN ponúkajú svojim zákazníkom veľký výber klenotov, šperkov a iných doplnkov z drahých kovov. Na výber máte z veľkého množstva tovarov renomovaných výrobcov, tak si príďte vybrať!

Predávané značky: CULLINAN

Michal Jewellery

Michal Jewellery Košice, Moldavská cesta 32Pobočka bola zrušená.

Predajňa zlatých a strieborných šperkov s bohatým výberom, milou a kvalifikovanou obsluhou a mnohým iným. V ponuke nájdete aj výber hodiniek svetových renomovaných výrobcov.

Predávané značky: Storm, Casio

Montre

Montre Košice, Pri prachárni 4Pobočka bola zrušená.

Predajňa Montre Vám ponúka širokú paletu módnych doplnkov – šperkov, diamanty, strieborné, zlaté a oceľové šperky, náramky, retiazky, prstene a mnoho iného. Šperky najvyššej kvality od svetoznámych výrobcov.

Predávané značky: Michael Kors, Chronotech, DKNY, Ed Hardy, adidas a ďalšie

Zafir

Zafir Košice, Toryská ul. č.5Pobočka bola zrušená.

V predajni Zafir na Vás čaká veľký výber zlatých, strieborných a oceľových šperkov a doplnkov. V ponuke nájdete aj mnoho iného, napríklad retiazky, náramky či prstene, značkové hodinky a iné.

Predávané značky: Diamonds, Zafir

Navigace