Košický kraj > Košice > striebro

striebro Košice

striebro v Košiciach

Hľadáte štítok striebro v Košiciach? Tak to ste tu správne, pretože nižšie nájdete zoznam predajní a obchodov, ktoré majú priradený štítok striebro a nachádzajú sa v meste Košice. Prehľad všetkých obchodov s priradeným štítkom striebro v krajine nájdete na striebro.

Montre, s. r. o

Montre, s. r. o Košice, Moldavská cesta 32

Montre je predajňa zameraná na distribúciu strieborných a oceľových šperkov od renomovaných výrobcov a návrhárov. V ponuke nájdete aj značkové náramkové hodinky.

Predávané značky: JLo, Fossil

OnStyle

OnStyle Košice, Pri prachárni 4

Kiosk OnStyle sa sústreďuje na predaj piercingov, modernej bižutérie, striebra, šperkov z chirurgickej ocele, hodiniek a rôznych módnych doplnkov. Personál sa svojim zákazníkom snaží vyjsť maximálne v ústrety a celoročne usporadúva rôzne výhodné ...

R-Silver

R-Silver Košice, Štúrova 1

Luxusný R-Silver poskytne svojim zákazníkom nezabudnuteľný zážitok z nádherných šperkov a servisu prvej triedy. Ponuka ulahodí oku každého zákazníka. Ponúka mu ukážkové šperky prevažne zo striebra, šperky ktoré sa dajú nosiť na každú príležitosť ...

Predávané značky: Silver

Silveria bižutéria

Silveria bižutéria Košice, Štúrova 1

Exluzívna predajňa klasickej i extravagantnej bižutérie, vlasových ozdôb, módnych doplnkov, kabeliek, listových kabeliek i tašiek. Dámske i pánske strieborné šperky navrhnuté podľa posledných trendov v príjemných cenách. Neváhajte ozdobte sa jedi ...

Predávané značky: Silveria

Silveria strebro

Silveria strebro Košice, Námestie osloboditeľov

Spoločnosť SILVERIA sa venuje dovozom, distribúciou a predajom strieborných šperkov, unikátnej bižutérie, vlasových dekorácií i módnych doplnkov. Milo vás prekvapia nízke ceny, vždy akutálne trendy modely bižutétie, rozne farebné prevedenia. Ocho ...

Predávané značky: Silveria

Zlatníctvo Frank

Zlatníctvo Frank Košice, Toryská ul. č.5

Ako už samotný názov napovedá, v tejto prevádzke na Vás čakajú výrobky zo zlata ale aj mnoho iných produktov a tovarov. Nájdete tu aj iné šperky či doplnky, značkové hodinky a mnoho iného!

Predávané značky: Swarovski, Cristaluna komponents, Frank

Klenoty CULLINAN

Klenoty CULLINAN Košice, Toryská ul. č.5Pobočka bola zrušená.

Klenoty CULLINAN ponúkajú svojim zákazníkom veľký výber klenotov, šperkov a iných doplnkov z drahých kovov. Na výber máte z veľkého množstva tovarov renomovaných výrobcov, tak si príďte vybrať!

Predávané značky: CULLINAN

Michal Jewellery

Michal Jewellery Košice, Moldavská cesta 32Pobočka bola zrušená.

Predajňa zlatých a strieborných šperkov s bohatým výberom, milou a kvalifikovanou obsluhou a mnohým iným. V ponuke nájdete aj výber hodiniek svetových renomovaných výrobcov.

Predávané značky: Storm, Casio

Zafir

Zafir Košice, Toryská ul. č.5Pobočka bola zrušená.

V predajni Zafir na Vás čaká veľký výber zlatých, strieborných a oceľových šperkov a doplnkov. V ponuke nájdete aj mnoho iného, napríklad retiazky, náramky či prstene, značkové hodinky a iné.

Predávané značky: Diamonds, Zafir

Navigace