Košický kraj > Košice > predaj vlasovej kozmetiky

predaj vlasovej kozmetiky Košice

predaj vlasovej kozmetiky v Košiciach

Hľadáte štítok predaj vlasovej kozmetiky v Košiciach? Tak to ste tu správne, pretože nižšie nájdete zoznam predajní a obchodov, ktoré majú priradený štítok predaj vlasovej kozmetiky a nachádzajú sa v meste Košice. Prehľad všetkých obchodov s priradeným štítkom predaj vlasovej kozmetiky v krajine nájdete na predaj vlasovej kozmetiky.

Kaderníctvo

Kaderníctvo Košice, Štúrova 1

Kaderníctvo ponúka svojim zákazníkom kvalitné služby a produkty kde patrí: farbenie vlasov, melírovanie vlasov, kreatívne farbenie, módne dámske strihy a účesy, predlžovanie vlasov, rôzne vlasové kúry, prípravu účesov na rôzne podujatia, možnosť ...

Predávané značky: Klier, Schwarzkopf, L´Oreal

Klier

Klier Košice, Pri prachárni 4

Sieť kaderníctiev Klier ponúka svojim zákazníkom a zákazníčkam kompletnú starostlivosť o vlasy. V kaderníctve ponúkajú bežné úpravy, ale aj slávnostné účesy a tiež je možné zakúpiť si vlasovú kozmetiku a prípravky pre vlasy a pokožku hlavy.

Predávané značky: Klier, Schwarzkopf, Wella High Hair, L´Oreal, Wella

Klier

Klier Košice, Toryská ul. č.5

Sieť vlasových štúdií Klier Vám vo svojej prevádzke ponúka kompletnú starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy. Nájdete tu služby ako strihanie, farbenie vlasov, ale aj česanie a tvorbu účesov na spoločenské a slávnostné príležitosti.

Predávané značky: Schwarzkopf, Klier, L'oreal

Klier

Klier Košice, Námestie osloboditeľov

Vezmite svoje unavené a možno aj poškodené vlasy do raja, veznite ich do najbližšieho salónu KLIER. Súčasťou každej kúry je umytie, strih, vysušenie a celkový styling. Profesionálni kaderníci, najmodernejší styling, nie je nutná objednávka predom ...

Predávané značky: Klier, Schwarzkopf, L'oreal

Salón Enjoy

Salón Enjoy Košice, Toryská ul. č.5

Kadernícky salón ponúkajúci svoje služby dámam aj pánom.

Navigace