Košický kraj > Košice > opasky

opasky Košice

opasky v Košiciach

Hľadáte štítok opasky v Košiciach? Tak to ste tu správne, pretože nižšie nájdete zoznam predajní a obchodov, ktoré majú priradený štítok opasky a nachádzajú sa v meste Košice. Prehľad všetkých obchodov s priradeným štítkom opasky v krajine nájdete na opasky.

Bagger

Bagger Košice, Námestie osloboditeľov

Pretože kabeliek nie je nikdy dosť, práve preto navštívte predajňu špecializovanú na predaj dámskych kabeliek a koženej galantérie, predajňu BAGGER, v nákupnom centre Aupark. Pestrý sortiment tašiek, listových kabeliek, peňaženiek, opaskov, diáro ...

Predávané značky: Sir Rondos, Nardini, Effedi, Scheilan, Guidi a ďalšie

Baťa

Baťa Košice, Moldavská cesta 32

Predajňa obuvi Baťa ponúka svojim zákazníkom a zákazníčkam širokú ponuku obuvi od renomovaného českého výrobcu. V ponuke nájdete aktuálne sezónne kolekcie, ale aj celoročné kolekcie, obuv pre deti, doplnky a mnoho iného.

Predávané značky: Baťa, Cat, Botas, Power

Carpisa

Carpisa Košice, Námestie osloboditeľov

Ak túžite po exkluzívnom módnom doplnku, ktorý by vyžaroval taliansku eleganciu a štýl, prí´dte omrknúť sortiment kabeliek, tašiek, peňaženiek, ale aj kufrov a cestovnej batožiny. Precízne talianske spracovanie, najjemnejšia koža, najnovšie módne ...

Predávané značky: Carpisa

Cleo

Cleo Košice, Pri prachárni 4

Cleo je kožená galantéria ponúkajúca svojim zákazníkom veľký výber peňaženiek, aktoviek, tašiek a kabeliek z kože, tak isto prípravky na starostlivosť o kožu a rôzne iné doplnky.

Predávané značky: Clio

Lara Bags

Lara Bags Košice, Pri prachárni 4

Navštívte roztomilý stánok LARA BAGS plný dámskych kabeliek, tašiek, peňaženiek podľa posledných trendov, ale za veľmi lákavé ceny. Kabelky kožené, koženkové, látkové..Skvelý moderný doplnok vylepší váš každodenný outfit každý deň.

Predávané značky: Lara Bags

Lara Bags

Lara Bags Košice, Námestie osloboditeľov

Predajňa Lara Bags má pre zákazníkov pripravenú širokú ponuku kabeliek, peňaženiek, kufrov a iného doplnkového sortimentu, ktorý osloví každého. Prioritou spoločnosti Lara Bags je spokojnosť a ústretovosť k zákazníkom, pozitívny prístup k nim a s ...

Predávané značky: Lara Bags

Lara Bags

Lara Bags Košice, Trolejbusová 1

Predajňa Lara Bags je pre zákazníka lákadlom na nákup štýlových kabeliek, tašiek všetkých veľkostí a na všetky príležitosti, kufrov, peňaženiek a rôzneho iného doplnkového tovaru. Obsluhujúci personál ku každému zákazníkovi má ústretový individuá ...

LARA BAGS

LARA BAGS Košice, Moldavská cesta 32

Predajňa Lara Bags je zameraná na predaj dámskych kabeliek a tašiek všetkých veľkostí a prevedení. V predajni zakúpite aj cestovné tašky a kufre a noho iných doplnkov.

Predávané značky: Lara Bags

LED osvetlenie

LED osvetlenie Košice, Pri prachárni 4

V predajnom stánku vám ponúknu mnohé druhy LED osvetlenia, žiaroviek, zdrojov, LED opaskov, trubíc, autožiaroviek a mnohého ďalšieho príslušenstva za skvelé ceny. Mnohé známe značky za lákavé ceny. Školený personál.

Predávané značky: Lumintop, Spark, Xeno, Klarus, Tiablo

Orsay

Orsay Košice, Moldavská cesta 32

Sieť butikov Orsay ponúka svojim zákazníčkam elegantnú ale aj voľnočasovú módu. V predajni nájdete aj ponuku spodného prádla, doplnkov a mnoho iného!

Predávané značky: Orsay

Predchádzajúci 1 2

Navigace