Košický kraj > Košice > kvety

kvety Košice

kvety v Košiciach

Hľadáte štítok kvety v Košiciach? Tak to ste tu správne, pretože nižšie nájdete zoznam predajní a obchodov, ktoré majú priradený štítok kvety a nachádzajú sa v meste Košice. Prehľad všetkých obchodov s priradeným štítkom kvety v krajine nájdete na kvety.

Flóra Dekor Baffi

Flóra Dekor Baffi Košice, Pri prachárni 4

Kvetinárstvo Flóra Dekor Vám ponúka veľký výber živých a rezaných kvetov, tak isto výrobu kytíc na rôzne príležitosti. V ponuke predajne nájdete aj dekoračné doplnky do interiéru a exteriéru Vášho domova.

Kvetinárstvo Dvonč

Kvetinárstvo Dvonč Košice, Nápajadla 2768/18

Kvetinárstvo Juliana Mihaličová ponúka pre svojich zákazníkov široký výber rezaných i črepnikových kvetín vždy čerstvé a najvyššej kvalite. Ponúka rôzne druhy kytíc : gratulačné, promočné, svadobné, smútočné, narodeninové i netradičné. Samozrejmo ...

Kvety Flos

Kvety Flos Košice, Moldavská cesta 32

Kvety rozveselia aj ten najsmutnejší deň! Či už chcete kvetinky či kytičku pre špeciálnu udalosť, alebo len nejakú inšpiráciu na váš jedálenský stol, v kvetinárstve Flos si vyberiete. FLOS ponúka aj donáškovú službu.

Amaryllis

Amaryllis Košice, Toryská ul. č.5Pobočka bola zrušená.

Amaryllis je predajňa kvetov a kytíc. Nájdete tu čerstvé a rezané kvety, kytice či už z ponuky, alebo podľa vlastných želaní. Taktiež tu nájdete aj množstvo doplnkov a darčekových predmetov.

Deluxe flowers

Deluxe flowers Košice, Námestie osloboditeľovPobočka bola zrušená.

Spoločnosť STEMPORK, ktorá prevádzkuje kvetinárstva pod názvom DELUXE Flowers na území Českej a Slovenske republiky, je špecialistom v oblasti distribúcie kvetov a kvetinového dizajnu. Pestrý výber kvetín, profesionálny styling, príjemné ceny. Oc ...

Kvety Viktor

Kvety Viktor Košice, Toryská ul. č.5Pobočka bola zrušená.

Kvety Viktor Vám ponúkajú široký výber rezaných a živých kvetov, ale aj umelých kvetov, vencov a kytíc. Môžte si dať vyhotoviť kytice podľa vlastného priania na rôzne udalosti.

Navigace