Košický kraj > Košice > Kabelky

Kabelky Košice

Kabelky v Košiciach

Hľadáte štítok kabelky v Košiciach? Tak to ste tu správne, pretože nižšie nájdete zoznam predajní a obchodov, ktoré majú priradený štítok kabelky a nachádzajú sa v meste Košice. Prehľad všetkých obchodov s priradeným štítkom kabelky v krajine nájdete na Kabelky.

Bagger

Bagger Košice, Námestie osloboditeľov

Pretože kabeliek nie je nikdy dosť, práve preto navštívte predajňu špecializovanú na predaj dámskych kabeliek a koženej galantérie, predajňu BAGGER, v nákupnom centre Aupark. Pestrý sortiment tašiek, listových kabeliek, peňaženiek, opaskov, diáro ...

Predávané značky: Sir Rondos, Nardini, Effedi, Scheilan, Guidi a ďalšie

Baťa

Baťa Košice, Moldavská cesta 32

Predajňa obuvi Baťa ponúka svojim zákazníkom a zákazníčkam širokú ponuku obuvi od renomovaného českého výrobcu. V ponuke nájdete aktuálne sezónne kolekcie, ale aj celoročné kolekcie, obuv pre deti, doplnky a mnoho iného.

Predávané značky: Baťa, Cat, Botas, Power

Carpisa

Carpisa Košice, Námestie osloboditeľov

Ak túžite po exkluzívnom módnom doplnku, ktorý by vyžaroval taliansku eleganciu a štýl, prí´dte omrknúť sortiment kabeliek, tašiek, peňaženiek, ale aj kufrov a cestovnej batožiny. Precízne talianske spracovanie, najjemnejšia koža, najnovšie módne ...

Predávané značky: Carpisa

Cleo

Cleo Košice, Pri prachárni 4

Cleo je kožená galantéria ponúkajúca svojim zákazníkom veľký výber peňaženiek, aktoviek, tašiek a kabeliek z kože, tak isto prípravky na starostlivosť o kožu a rôzne iné doplnky.

Predávané značky: Clio

Dax

Dax Košice, Štúrova 1

V predajnom stánku Dax v obchodnom dome Dargov kúpite všetok dostupný sortiment pre domácu starostlivosť o vaše nechty, v podobe lakov, gélov na nechty, pilníkov, leštičiek, umelých gélových i akrylových nechtov a mnoho iného tovaru. Okr ...

Deichmann

Deichmann Košice, Moldavská cesta 32

Deichmann ponúka široký sortiment obuvi pre celú rodinu. Nájdete tu samozrejme sezónnu, ale aj celoročnú obuv, na svoje si tu prídu aj náročnejší zákazníci.

Predávané značky: Reebok, medicus, Agaxy, Fila, DEI-tex a ďalšie

Deichmann

Deichmann Košice, Toryská ul. č.5

Deichmann je predajcom kvalitnej značkovej obuvi pre celú rodinu. Okrem veľkej ponuky obuvi tu nájdete aj kabelky a tašky, opasky a inú koženú galantériu. Veľký výber a príjemné ceny zaručujú pohodlný nákup tak neváhajte!

Predávané značky: Ariane, Falcon, 5th avenue, Graceland, Airwalk a ďalšie

Deichmann

Deichmann Košice, Námestie osloboditeľov

Spoločnosť Deichmann už tradične ponúka štýlové kolekcie modernej dámskej i pánskej trendy obuvi rôznych materiálov, farieb, spracovania pre celú vašu rodinu. Vykročte každý deň tou správnou nohou v obuve Deichmann!

Predávané značky: adidas, Victory, Bluefin, AM Shoes, Graceland a ďalšie

Ecco

Ecco Košice, Moldavská cesta 32

Dánska spoločnosť Ecco sa už dlhoročne venuje výrobe obuvi, ktorá je charakteristická typickým dizajnom, jednoduchsťou, typickým klasickým strihom a najkvalitnejším materiálom. Dámska, pánska i detská obuv, kožené kabelky a cestovné tašk ...

Predávané značky: ecco

Frank

Frank Košice, Toryská ul. č.5

Frank je predajňa značkovej a kvalitnej pánskej a dámskej obuvi. V ponuke nájdete aj množstvo doplnkov, či prípravky pre starostlivosť o obuv.

Predávané značky: Frank

Predchádzajúci 1 2 ... 4

Navigace