Košický kraj > Košice > Internet

Internet Košice

Internet v Košiciach

Hľadáte štítok internet v Košiciach? Tak to ste tu správne, pretože nižšie nájdete zoznam predajní a obchodov, ktoré majú priradený štítok internet a nachádzajú sa v meste Košice. Prehľad všetkých obchodov s priradeným štítkom internet v krajine nájdete na Internet.

Antik Telecom

Antik Telecom Košice, Moldavská cesta 32

Spoločnosť ANTIK TELECOM vám ponúka služby internetového pripojenia pre firmy aj domácnosť, výhodné volacie paušály a telefónne prístroje, ale aj služby digitálnej televízie a inteligentné prístroje GPS. Viacero pobočiek na východnom a strednom S ...

Predávané značky: Antik Telekom

Orange

Orange Košice, Pri prachárni 4

Spoločnosť Orange patrí k popredným poskytovateľom služieb v oblasti mobilnej komunikácie a Internetu. Vo svojej predajni v OC Cassovia Vám ponúka svoje služby, ale tiež možnosť kúpy zariadení.

Predávané značky: Sony Ericsson, HTC, Apple, Toshiba, Acer a ďalšie

Orange

Orange Košice, Moldavská cesta 32

Spoločnosť Orange patrí k popredným poskytovateľom služieb mobilnej komunikácie a Internetu na Slovensku aj vo svete. Nájdete tu služby spoločnosti, možnosť zakúpiť si telefónny prístroj, počítač a mnoho iného.

Predávané značky: BlackBerry, HP, Huawei, LG, Sony a ďalšie

Orange

Orange Košice, Námestie osloboditeľov

Telekomunikačný špecialista Orange prináša široké spektrum produktov a služieb pre každého. Bohatá ponuka mobilných telefónov, televíznych prijímačov, osobných počítačov, ale aj volacích paušálov, internetového pripojenia, digitálnej televízie. V ...

Predávané značky: HTC, LG, Orange, Huawei, HP a ďalšie

Orange

Orange Košice, Toryská ul. č.5

Prevádzka Orange predstavuje každý deň svoje lákavé ponuky na telefonovanie. Zákazník sa tu môže kedykoľvek počas svojich nákupov jednoducho, rýchlo a najmä výhodne stať klientom spoločnosti Orange. Ľahko získa výhody na zakúpenie balíkov produkt ...

Predávané značky: Microsoft, Nokia, Huawei, Asus, Dell a ďalšie

O2

O2 Košice, Moldavská cesta 32

Telefonica O2 patrí k popredným svetovým poskytovateľom telekomunikačných služieb a Internetu aj na Slovensku. Nájdete tu širokú škálu služieb, možnosť zakúpiť mobilný telefón, poradenstvo a servis.

Predávané značky: HTC, O2, LG, Sony Ericsson, Motorola a ďalšie

O2

O2 Košice, Toryská ul. č.5

Spoločnosť O2 patrí k najvýznamnejším svetovým a slovenským poskytovateľom telekomunikačných služieb a Internetu. Vo svojej pobočke Vám ponúka celé portfólio služieb a produktov.

Predávané značky: Sony Ericsson, HTC, Nokia, Motorola, LG a ďalšie

O2

O2 Košice, Námestie osloboditeľov

Spoločnosť O2 je odborníkom v oblasti mobilnej telekomunikácie a dátových služieb. V ponuke nájdete výhodné volacie paušály i balíčky služieb, dátový i mobilný internet, digitálnu televíziu a mnohé ďalšie produkty. Predaj a servis mobilných telef ...

Predávané značky: Sony Ericsson, O2, Motorola, LG, HTC a ďalšie

T-Centrum

T-Centrum Košice, Moldavská cesta 32

Telekom centrum spája 2 popredné spoločnosti v oblasti poskytovania telekomunikačných a dátových služieb T-Mobile a T-Com. V tejto pobočke Vám ponúka kompletné služby, predaj telefónov a zariadení a poradenstvo.

Predávané značky: Alcatel, iPhone, Samsung, Apple, Nokia a ďalšie

T-Centrum

T-Centrum Košice, Toryská ul. č.5

V tejto predajni nájdete produkty a služby od spoločností T-Mobile a T-Com, ktoré patria na Slovensku k popredným poskytovateľom telekomunikačných služieb a Internetu.

Predávané značky: Nokia, Samsung, Sony Ericsson, BlackBerry, Easy a ďalšie

Predchádzajúci 1 2

Navigace