Košický kraj > Košice > bundy

bundy Košice

bundy v Košiciach

Hľadáte štítok bundy v Košiciach? Tak to ste tu správne, pretože nižšie nájdete zoznam predajní a obchodov, ktoré majú priradený štítok bundy a nachádzajú sa v meste Košice. Prehľad všetkých obchodov s priradeným štítkom bundy v krajine nájdete na bundy.

Pepe Jeans

Pepe Jeans Košice, Moldavská cesta 32

Potrebujete nové značkové jeansy, ktoré budete mocť nosiť ako k elegantnému tak k ležérnemu oblečeniu? Skúste omrknúť najnovšie kolekcie jeansovej módy a doplnkov v exkluzívnom značkovom butiku PEPE JEANS.

Predávané značky: Pepe Jeans

Pepe Jeans

Pepe Jeans Košice, Námestie osloboditeľov

Predajňa Pepe Jeans ponúka kvalitné oblečenie a doplnky pre ženy aj mužov. Rifle Pepe Jeans sú pohodlné a cenovo prijateľné. Vyrábajú sa v rôznych strihoch, štýloch a farbách. Majú nápaditý dizajn, ktorý oslovuje státisíce mladých či starých záka ...

Predávané značky: Pepe Jeans

Tally Weijl

Tally Weijl Košice, Moldavská cesta 32

Predajňa Tally Weijl ponúka svojim zákazníčkam širokú ponuku odevov a módnych doplnkov vo vlastnej značke.

Predávané značky: Tally weijl

Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger Košice, Toryská ul. č.5

V tejto predajni na Vás čaká exkluzívna móda značky Tommy Hilfiger. Pripravené sú pre vás rôzne druhy oblečenia a doplnkov, v rôznych kolekciách, z ktorých si určite vyberú muži i ženy.

Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger Košice, Námestie osloboditeľov

Americký módny gigant TOMMY HILFIGER zaujme určite aj tých najnáročnejších zákazníkov svojim značkovým, designovým tovarom. Pestrý výber značkových módnych doplnkov, obuvi Hilfiger a parfémov Hilfiger. Navštívte originálnu predajňu Tommy Hilfiger ...

Predávané značky: Tommy Hilfiger

Nike Športpro

Nike Športpro Košice, Moldavská cesta 32Pobočka bola zrušená.

V predajni Nike Športpro na Vás čaká bohatá ponuka športového oblečenia a obuvi pre všetky vekové kategórie. V tejto predajni nájdete aj športové náradie a doplnky spoločnosti Nike a iných svetových výrobcov.

Predávané značky: adidas, Reebok, O'Neill

Pepe Jeans

Pepe Jeans Košice, Toryská ul. č.5Pobočka bola zrušená.

Značka Pepe Jeans bola založená už roku 1973 v Londýne a odvtedy sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitnej džínsovej módy a doplnkov pre náročnejších zákazníkov. Dnes u PEPE JEANS kúpite aj športovo elegantné dámske a pánske trendy modely vo via ...

Predávané značky: Hilfiger Denim, Pepe Jeans, Pierre Cardin, Baldessarini

Športpro

Športpro Košice, Moldavská cesta 32Pobočka bola zrušená.

Predajňa Športpro je zameraná na predaj športového oblečenia renomovaných značiek. Taktiež tu nájdete ponuku športových potrieb a náradí, doplnkov a pomôcok.

Predávané značky: O'Neill , Reebok, adidas

Navigace