Košický kraj > Košice > Atrium Optima Košice

Atrium Optima Košice

Popis lokácie
Atrium Optima Košice

Atrium Optima Košice obchody a predajne

Obchodné centrum Optima po 10tich rokoch svojho úspešného fungovania trošku vynovilo svoj názov na Atrium Optima. Optima je lokalizovaná síce už trochu na periférii Košíc, hneď vedľa ďalšieho populárneho nákupného gigantu, a to obchodného centra CASSOVIA.

V nákupnom centre sa môžete tešiť na sviežu dynamickú nákupnú atmosféru, na viac ako 150 značkových obchodov, ako napríklad ALO Diamonds, Armani Jeans či Bugatti, ktoré zaiste uspokoja aj tých najnáročnejších fashionistov. Ak ste skôr na zábavu, navštívte moderné multikino Cinemax, alebo zavítajte do niektorej z reštaurácií či kaviarní vo foodcourte. Najširší výber čerstvých potravín v okolí prináša hypermarket Hypernova.

Dopravná dostupnosť do Optimy je skutočne jednoduchá, či už autom, autobusovou i električkovou dopravou alebo pešo. Pred obchodným domom je pre majiteľov osobných automobilov 1500 bezplatných parkovacích miest, samozrejmosťou je bezbariérový prístup, WIFI pripojenie či WC. Otváracia doba Optimy je každý deň od 9.00 do 21.00 hodiny, len Hypernova je otvorená dlhšie, a to už od 8.00 hodiny ráno.

Ešte váhate? Príďte ochutnať nákupnú atmosféru v Optime a už nikdy nebudete nakupovať inde!

Adresa Atrium Optima Košice:
Moldavská cesta 32
040 11 Košice

Kontakty:
Telefon: +421 55 6446 345
Web:
E-mail: optima@optimake.sk

Prosím čakajte ...

Obchodné centrum Atrium Optima Košice v Košiciach

Nižšie nájdete obchody, kiná a reštaurácie v nákupnom centre Atrium Optima Košice. To nájdete na adrese Moldavská cesta 32, 040 11 Košice. Väčšina obchodov má otvorené od 09.00 do 21.00.

Absolute effect

Absolute effect Košice, Moldavská cesta 32

Túžite po zdravej, čokoládovo hnedej pokožke? Vaše prianie bude hneď splnené v modernom solárnom štúdiu ABSOLUTE EFFECT v nákupnom centre Optima. Super výkonné, klimatizované turbo solárium, horizontálna aj vertikálna varianta, otvorené každý deň ...

Adidas

Adidas Košice, Moldavská cesta 32

Športovú značku adidas netreba hádam nikomu predstavovať! Vyberte si z pestrej ponuky dámskeho, pánskeho i detského značkového oblečenia, športovej obuvi a športového náčinia pre všetky vaše voľnočasové a športové aktivity. Predajňa prin ...

Predávané značky: adidas

Admar

Admar Košice, Moldavská cesta 32

Predajňa obuvi Admar Vám ponúka široký výber dámskej a pánskej obuvi od renomovaných talianskych návrhárov. V ponuke nájdete taktiež sezónnu obuv vždy v rôznych kolekciách.

Predávané značky: Just cavalli, Byblos, Armani, Calvin Klein, Admar

Aida

Aida Košice, Moldavská cesta 32

Zavítajte do sveta lahodnej kávy, čerstvých sladučkých zákuskov a dezertov, ale aj osviežujúcej zmrzliny podľa tradičnej receptúry. Akýkoľvek dezertík vám s radosťou pripravia aj na objednávku v najkratšom možnom čase a presne podľa vašich predst ...

Predávané značky: Aida

ALLTOYS

ALLTOYS Košice, Moldavská cesta 32

Predajňa hračiek a potrieb pre deti Alltoys ponúka svojim zákazníkom široký sortiment detských hračiek a stavebníc, logických a spoločenských hier, ale aj množstvo doplnkov a pomôcok.

Predávané značky: Gormiti, Harry Potter, Mickey Mouse, Iron Man, Fifi a ďalšie

Alo Diamonds

Alo Diamonds Košice, Moldavská cesta 32

Široká kolekcia zlatých a strieborných šperkov a doplnkov, náhrdelníky, náramky, prstene a retiazky, brilianty a diamanty, to všetko a ešte veľa iného na Vás čaká v predajni Alo diamonds.

Predávané značky: Alo diamonds

Alpine Pro

Alpine Pro Košice, Moldavská cesta 32

Predajňa športových potrieb Alpine Pro ponúka svojím zákazníkom a zákazníčkam športové potreby a oblečenie vo vlastnej značke.Nájdete tu široký sortiment športového a voľnočasového oblečenia a obuvi, športové potreby a doplnky.

Predávané značky: Alpine Pro

Antik Telecom

Antik Telecom Košice, Moldavská cesta 32

Spoločnosť ANTIK TELECOM vám ponúka služby internetového pripojenia pre firmy aj domácnosť, výhodné volacie paušály a telefónne prístroje, ale aj služby digitálnej televízie a inteligentné prístroje GPS. Viacero pobočiek na východnom a strednom S ...

Predávané značky: Antik Telekom

Arašid

Arašid Košice, Moldavská cesta 32

Predajňa Arašid ponúka svojim zákazníkom široký výber nových počítačových a konzolových hier ako aj široké spektrum herného príslušenstva nielen svetových značiek ako Razer, Roccat a Blautel ale aj bežné príslušenstvo. Ďalej je v ponuke široký vý ...

Ateliér AT

Ateliér AT Košice, Moldavská cesta 32

V predajni bižutéria, skla a porcelánu Ateliér AT nájdete ponuku doplnkov pre Vás alebo Váš domov. Nájdete tu rôzne doplnky vhodné ako dekorácie do interiéru alebo ako darček.

Predávané značky: AT

Predchádzajúci 1 2 ... 22

Skúste aj ďalšie obchodné centrá

OC Idea Košice
OC Cassovia Košice
Aupark Košice

Navigace