Košický kraj > Košice > OC Galéria Košice

OC Galéria Košice

Popis lokácie
OC Galéria Košice

OC Galéria Košice obchody a predajne

Na veľmi strategickom mieste, blízko križovatky Torsykej ulice a Triedy SNP je umiestnené obchodné centrum Galéria.

V OC Galérii nájdete svieže butiky s ponukou aktuálnych módnych trendov, ako napríklad Pepe Jeans, Orsay, Gant, ďalej obchody s obuvou, detskou módou, športové obchodíky i klenoty a šperky. Čo sa týka služieb, využite napríklad kaderníctvo, kvetinárstvo, kozmetický salón, bankomat alebo priamo prevádzku vášho bankového partnera. Z foodcourtu vám môžeme vrelo doporučiť taliansku pizzériu Bongiorno alebo coffe bar Retro Metropolitan. Odborníkom na čersté potraviny a najnižšie ceny v okolí je supermarket Kaufland s pravidelnými letákovými akciovými cenami.

Možnosti parkovania potešia zaiste aj toho najnáročnejšieho šoféra! Parkovať môžete buď na vonkajšom parkovisku /pred Datasom/, kde je prvá hodina pre každého zákazníka zdarma, každá ďalšia je spoplatnené sumou 1euro. Druhou možnosťou je strešné parkovisko a v poslednom rade je to parkovací dom, kde môžete parkovať zdarma 3hodiny, každá ďalšia hodina je spoplatnená 1eurom. Otváracia doba väčšiny prevádzok je od 9.00 do 21.00 hodiny, len supermarket, kasíno a reštaurácie sú otvorené dlhšie.

A pýtate sa aké sú ďalšie výhody nákupného centra? Pre mamičky s deťmi je pripravený detský kútik **na 1. poschodí, **prebaľovacia miestnosť či automatické hračky.

Adresa OC Galéria Košice:
Toryská ul. č.5
040 11 Košice

Kontakty:
Telefon: +421 55 789 5153
Web:
E-mail: info@galeriakosice.sk

Prosím čakajte ...

Obchodné centrum Galéria Košice v Košiciach

Nižšie nájdete obchody, kiná a reštaurácie v nákupnom centre OC Galéria Košice. To nájdete na adrese Toryská ul. č.5, 040 11 Košice. Väčšina obchodov má otvorené od 9.00 do 21.00.

Adam

Adam Košice, Toryská ul. č.5

Milí páni navštívte moderný butik s názvom Adam, ktorý je určený výhradne vám. Adam ponúka módne kolekcie v jednoduchých ale klasických strihoch a farbách, ktoré zaiste ocenia skutoční gentlemani. Pravidelné sezónne výpredaje určite pote ...

Aida bar

Aida bar Košice, Toryská ul. č.5

Cukráreň Aida bar Vám ponúka možnosť posedieť si v príjemnom interiéri. V ponuke nájdete široký výber občerstvenia – nápoje aj jedlá, zákusky či iné dobroty.

Baby Star

Baby Star Košice, Toryská ul. č.5

V tejto predajni na Vás čaká široký sortiment potrieb a tovaru pre najmenších. Nájdete tu rôzne produkty od oblečenia, textil, či kojenecké a detské potreby, ale aj doplnky a mnoho iného!

Predávané značky: Mattel, Chicco

Bagetéria

Bagetéria Košice, Toryská ul. č.5

Ak máte chuť na niečo rýchle a chrumkavé, zastavte sa v našej prevádzke rýchleho občerstvenia, kde vám pripravíme bagetu presne podľa vašich predstáv. Vyberte si z našej ponuky malých, stredných i veľkých sendvičov, alebo si vytvorte vašu vlastnú ...

Bepon

Bepon Košice, Toryská ul. č.5

Bepon je sieť predajní zaoberajúca sa pančuchovým tovarom. Nájdete tu aj ponožky či spodné prádlo. Tovar je špičkovej kvality a vždy v aktuálnej kolekcií. Príďte sa presvedčiť!

Predávané značky: Golden lady, Omsa, Sisi, Bepon

Bongiorno

Bongiorno Košice, Toryská ul. č.5

Bongiorno je pizzéria, kde Vám pripravia zaručene čerstvú a chutnú pizzu podľa tradičnej receptúry s použitím čerstvých a kvalitných surovín.

Bowling vegas

Bowling vegas Košice, Toryská ul. č.5

Ak máte radi bowling tak táto prevádzka je určená priamo pre Vás! Nájdete tu bowlingové dráhy, ale aj možnosť občerstvenia, množstvo alkoholických a nealkoholických nápojov a jedál.

CCC

CCC Košice, Toryská ul. č.5

Ak ste lovcom nízkych cien predajňu obuvi a galantérie CCC určite neobíďte! Poľský gigant CCC prináša krásne, pohdolné, trendy dásmke, pánske i detské „botičky“ na všemožné spoločenské, športové udalosti i denno denné nosenie. V CCC vždy nájdete ...

Predávané značky: CCC

Čistiareň odevov Aqua

Čistiareň odevov Aqua Košice, Toryská ul. č.5

V tejto prevádzke nájdete práčovňu a chemickú čistiareň odevov. O Vaše oblečenie sa postarajú kvalifikovaný pracovníci a používajú najmodernejšie technológie.

ČSOB

ČSOB Košice, Toryská ul. č.5

ČSOB patrí k špičkovým poskytovateľom bankových a finančných služieb na území Slovenskej a Českej republiky. Vo svojej pobočke Vám ponúka celé portfólio svojich služieb a zmenáreň.

Predchádzajúci 1 2 ... 15

Skúste aj ďalšie obchodné centrá

OC Idea Košice
OC Cassovia Košice
Aupark Košice

Navigace