Košický kraj > Košice > OC Cassovia Košice

OC Cassovia Košice

Popis lokácie
OC Cassovia Košice

OC Cassovia Košice obchody a predajne

Obchodné centrum CASSOVIA vzniklo roku 2001, odkedy už prešlo jednou veľkou rekonštrukciou a rozšírilo tak predajnú plochu butikov a obchodov. Dnes v centre, ktoré je lokalizované na skôr na periférii Košíc, nájdete na celkom 52 obchodov a 4 reštaurácie.

Na predajnej ploche 24000m2 nájdete prevažne „no name“ módne butiky pre menej náročných zákazníkov, parfumérie Marionnaud a FAnn, veľkoplošné predajne moderného, na mieru nábytku do domu či kancelárie, obľúbené sú aj prevádzky služieb, ako stávková kancelária, lekáreň alebo čistiareň, ale najväčšou prevádzkou je hypermarket Carrefour, s najširšou ponukou čerstvej zeleniny a ovocia v okolí. V nákupnom centre si určite všimnete celkom 12 nákupných kioskov, ktoré sú umiestnené priamo v strede nákupných uličiek.

Ak radi uprednostníte pokojnešiu nákupnú atmosféru, príďte k nám počas našich otváracích hodín, a to každý deň od 9.00 do 21.00 hodiny. OC CASSOVIA zákazníkom ponúka aj bezplatné parkovanie priamo pred centrom, ak prídete MHD, zviesť s a môžete hneď troma autobusovými linkami a jednou linkou električky.

Adresa OC Cassovia Košice:
Pri prachárni 4
040 11 Košice

Kontakty:
Telefon: 055/646 15 85
Web:

Prosím čakajte ...

Obchodné centrum Cassovia Košice v Košiciach

Nižšie nájdete obchody, kiná a reštaurácie v nákupnom centre OC Cassovia Košice. To nájdete na adrese Pri prachárni 4, 040 11 Košice. Väčšina obchodov má otvorené od 09.00 do 21.00.

Amiwa dizajn

Amiwa dizajn Košice, Pri prachárni 4

Predajňa Amiwa dizajn je výhradný predajca značiek Balance a Amnesia. Oblieka známe tváre showbiznisu. Modely sú precízne spracované, vysokokvalitné a sú vyrobené z tkanín svetových značiek. Či už sa jedná o horúcu novinku alebo rokmi overenú kla ...

Predávané značky: Amnesia, Balance

Baby shop Miminko

Baby shop Miminko Košice, Pri prachárni 4

Obchod Baby shop Miminko ponúka zákazníkom všetko pre novorodencov – kočíky, postieľky, kvalitný detský textil od slovenských výrobcov, výbavu na krst. Taktiež ponúka kvalitné strojové vyšívanie vlastných motívov na textil za bezkonkurenčné ceny ...

Bassano Coctail bar

Bassano Coctail bar Košice, Pri prachárni 4

Bar a kaviareň ponúkajúca občerstvenie v podobe nealkoholických, ale aj alkoholických nápojov a koktejlov. V ponuke nájdete kvalitnú kávu Pascucci, čaje Dilmah a Teekane ale aj veľa nápojov z aloe vera.

Bassano 7 Game

Bassano 7 Game Košice, Pri prachárni 4

Svoj voľný čas môžete stráviť aj v kasíne Bassano 7 Game v OC Cassovia. V ponuke nájdete hracie automaty, ale aj ruletu a iné.

Bepon

Bepon Košice, Pri prachárni 4

Bepon ponúka zákazníkom a zákazníčkam široký sortiment pančuchového tovaru, ponožky a spodné prádlo pre dámy aj pánov. V ponuke nájdete aj spodné prádlo a ponožky určené na šport, prácu, ale ponuku pyžám a županov.

Predávané značky: Omsa, Golden lady, Bepon, Sisi

BergHOFF

BergHOFF Košice, Pri prachárni 4

Kompletný kuchynský sortiment najlepšej kvality a od svetoznámych výrobcov, to nájdete v predajni BergHOFF, ktorá je zameraná na produkty a pomôcky do domácností.

Predávané značky: Bianco Bistro, Barbecue, Earth Chef, Cast Line, Children a ďalšie

Biliard

Biliard Košice, Pri prachárni 4

Predajňa Biliard zaručuje najširšiu ponuku spoločenských hier a doplnkov, biliard a šípky, tak isto rôzne stolové a kartové hry, veľa pomôcok a doplnkov. Tu si naozaj každý vyberie niečo na vyplnenie voľného času.

Predávané značky: Adam, Brunswick, Euroslate, McDermott, Longoni a ďalšie

Cleo

Cleo Košice, Pri prachárni 4

Cleo je kožená galantéria ponúkajúca svojim zákazníkom veľký výber peňaženiek, aktoviek, tašiek a kabeliek z kože, tak isto prípravky na starostlivosť o kožu a rôzne iné doplnky.

Predávané značky: Clio

Corner Caffé

Corner Caffé Košice, Pri prachárni 4

Štýlovo zariadená kaviareň Corner Caffé v OC Cassovia Vás milo prekvapí širokou ponukou svetových káv, ale aj iných nápojov ako čaje, šťavy a podobne. Nechýba pestrá škála alko a nealko nápojov, a drobností na občerstvenie

Čiapky

Čiapky Košice, Pri prachárni 4

Pri nákupoch v obchodnom centre CASSOVIA, určite narazíte na predajný stánok s jednoznačným názvom Čiapky, kde nájdete rozmanitý sortiment pletených čiapok, letných klobúkov, pletenej módy, šatiek a šálov. Doprajte si štýlový módny doplnok, príďt ...

Predchádzajúci 1 2 ... 13

Skúste aj ďalšie obchodné centrá

OC Idea Košice
Atrium Optima Košice
Aupark Košice

Navigace