Košice - Košický krajZnačkové prodejny a obchody v Košiciach

Košický kraj > Košice

Košice

Bankomaty

Predajne   >   Banky, Sporiteľne a Poisťovne   >   Bankomaty

Na bankomat narazíte takmer na každom rohu, a to predovšetkým vo veľkých mestách. Jedná sa o zariadenie na výber peňazí od najrôznejších bánk. Vzhľadom k tomu, že v našej republike je bankových inštitúcií spústa máte naozaj na výber. Ale nie z každého bankomatu môžete vyberať. Niektoré banky majú medzi sebou uzavreté zmluvy a navzájom svoje bankomaty podporujú. Iné však vašu kartu odmietnu. Záleží samozrejme aj na poplatkoch, ktoré za výber peňazí dáte. Najlepšie je preto vyberať v bankomate u svojej vlastnej banky a máte istotu, že sa nič nepokazí. Teraz už si len zapamätať pin, ktorý po vás bankomat pri vydaní peňazí vyžaduje a je všetko tak, ako má byť. Dávajte si však pozor na odcudzenie vašej platobnej karty. Nikdy si nepíšte pin na platobnú kartu, pretože v takom prípade môžete o svoje úspory jednoducho prísť. To isté platí pri vyberaní peňazí. Pozor na zlodejov, ktorí by sa na vás chceli obohatiť.

Bankomaty sú rýchlou variantou výberu peňazí. Nemusíte čakať v banke, až na vás príde rad, ale ste odbavení behom pár minút. Toto samoobslužné výplatné zariadenie umožňuje svojim zákazníkom aj niektoré nepeňažné funkcie ako napríklad jednoduché platobné príkazy, výpisy z účtu, zmenu PIN a samozrejme aj ďalšie iné. Opäť záleží na tom, ktorá banka bankomat vlastní a čo všetko pre svojich klientov ponúka.

Potrebujete si zavolať a nemáte na mobilnom telefóne dostatočné množstvo peňazí? Už sa nikomu nedovoláte a tento hovor je pre vás dôležitý? Hlavu hore. Bankomaty totiž dokážu aj túto transakciu a vy už behom pár minút môžete hovoriť s tým, s kým chcete. Dobite si kredit cez bankomat a nemusíte hľadať dobíjací terminál.

ČSOB

ČSOB 8 pobočiek v Košiciach

Pobočky ČSOB nájdete po celom Slovensku. ČSOB je svojim zákazníkom tak blízko, ako len potrebujú, pozorne naslúcha ich priania a požiadavky a vychádza im v ústrety. Zamestnanci prechádzajú školením, ktorým si rozširujú svoje vedomosti a zoznamujú sa s novinkami ...

Danae

Danae Košice, Moldavská cesta 32

Danae je dnes už skúseným predajcom dámskeho i pánskeho spodného prádla, pyžám, županov, plaviek, pančuchového i ponožkového tovaru. V sortimente nás potešia aj kolekcie tehotenskej módy, trendy XXL modelov a kvalitného termoprádla.

Quatro Finančný dom

Quatro Finančný dom Košice, Námestie osloboditeľov

Prevádzka Quatro Finančný dom predstavuje každý deň svoje lákavé ponuky. Zákazník si tu môže kedykoľvek počas svojich nákupov jednoducho, rýchlo a najmä výhodne požičať. Ľahko získa pôžičku na čokoľvek a presvedčí sa, že požičať si, nie je až tak ...

UniCredit Bank bankomat

UniCredit Bank bankomat Košice, Moldavská cesta 32  Zrušená pobočka

Bankomat UNICREDIT Banky nájdete aj v nákupnom centre Optima. Či vám teda došla hotovosť, potrebujete dobiť váš kredit Prima, Easy, O2, alebo len skontrolovať posledné finančné transakcie, bankomat je vám plne k dispozícii. Kompaktibilný pre všet ...

Zuno

Zuno Košice, Moldavská cesta 32  Zrušená pobočka

Zuno je moderným elementom na našom bankovom trhu, ktorý poskytuje najmodernejšie bankové služby a ponuku, aby vyhovel aj tým najnáročnejším zákazníkom. Už žiadne zbytočné poplatky, férové úroky, vysoká bezpečnosť.

Obchody v Košiciach predávajú tieto značky:

ČSOB

Navigace