Humenné - Prešovský krajZnačkové prodejny a obchody v Humennom

Prešovský kraj > Humenné

Humenné

Nábytok, bývanie, koberce

Predajne   >   Nábytok, bývanie, koberce

Väčšina z nás určite túži po vlastnom bývaní. Po domovu, ktorý si sami vybavíme a zaplníme vecami podľa nášho vkusu a možností. Základom každého príbytku je kvalitný nábytok. Ten si môžeme nechať vyrobiť na zákazku alebo kúpiť. Dnes už aj trendy dizajnový nábytok nemusí byť finančne likvidačný záležitosťou. Napríklad nábytok Asco, IKEA, Kika a Sconto vynikajú svojou kvalitou, moderný dizajnom a cenovou dostupnosťou.

Moderný nábytok v každom „hniezdočku“ doplní vkusné koberce a ďalšie doplnky. Záleží naozaj len na vkuse a možnostiach každého z nás. Ak využijete služieb naozajstných profesionálov, necháte si poradiť a pomôcť, bude váš domov plný pekného nábytku a doplnkov a vy sa budete každý deň tešiť, až večer si sadnete a tou krásou sa pokocháte.

Navštívte predajne s luxusným nábytkom, aj tie s tým „normálnějším“ a vyberte si zo širokej ponuky vybavenia a doplnkov, ktoré z vášho domova urobia útulné a moderné bývanie.

JYSK

JYSK Humenné, Štefánikova 5119/24

Predajňa JYSK má vysokú priazeň svojich zákazníkov, pretože svoju ponuku prispôsobuje ich požiadavkám. Ponúka im krásne a účelové produkty do domácnosti plné fantázie. Samozrejmosťou v tejto predajni je aj pohodlie pri nákupe, odborné poradenstvo ...

Predávané značky: JYSK

Trend Koberce

Trend Koberce Humenné, Družstevná 26

Predajne Koberce Trend ponúkajú bohatý sortiment: koberce metráž, kusové koberce, PVC a behúne, laminátové podlahy, zdravotné matrace, garniže, podlahové lišty a doplnky. Cieľom je ponúknuť zákazníkovi veľký výber tovaru za veľmi výhodné ceny v p ...

Obchody v Humennom predávajú tieto značky:

JYSK

Navigace