Značky > LG > Dunajská Streda

LG Dunajská Streda

LG

Prodejne LG v Dunajskej Strede

Prosím čakajte ...

Ak hľadáte predajňu, ktorá v Dunajskej Strede predáva produkty značky LG, ste tu na tom pravom mieste. Na tejto stránke nájdete prehľadne zoradené obchody, ktoré ve meste Dunajská Streda značku LG predávajú.

Aktuálne evidujeme v Dunajskej Strede šesť predajní, ktoré majú značku LG v ponuke. Kliknutím dostanete viac informácií o značke LG.

Weríme, že sme Vás nesklamali a pošťastilo sa nám dať Vám presne tie informácie, o ktoré ste mali záujem.

Duntel

Duntel Dunajská Streda, Galantská cesta

Predajňa zameraná na predaj mobilných telefónov a príslušenstva. Nájdete tu aj kvalifikovaný servis, opravy, náhradné diely a ponuku mobilných telefónov. Okrem toho na Vás čakajú služby ako kopírovanie, sken, fax a iné.

Predávané značky: Nokia, Apple, Motorola, Samsung, Sony Ericsson a ďalšie

Duntel

Duntel Dunajská Streda, Hlavná 75

DUNTEL je špecialistom na predaj značkových mobilných telefónov a príslušenstva. Svet mobilnej telekomunikácie rýchlo napreduje každý deň, preto nebuďte ani vy pozadu a vyberte si nás, odborníkov v obore. Zaujímavosťou je aj možnosť zapožičania a ...

Predávané značky: Motorola, LG, HTC, Samsung, Apple a ďalšie

EURONICS

EURONICS Dunajská Streda, Galantská cesta 22

Predajňa EURONICS zabezpečuje pre svojich zákazníkov stále nové, modernejšie elektronické potreby pre domácnosť. Ponuka je veľmi široká a pestrá. Firma svoj sortiment neustále rozširuje a prispôsobuje potrebám a požiadavkám súčasných náročných zá ...

Predávané značky: LG, Moulinex, Tefal, LIEBHERR, Sony a ďalšie

OKAY elektro

OKAY elektro Dunajská Streda, Galantská cesta 5695/15

Obchodno-predajná spoločnosť OKAY sa vyprofilovala na významného predajcu elektroniky. Má najväčšiu sieť predajní elektro na Slovensku. Ponúka značkovú elektroniku, ktorá presvedčí nielen svojou kvalitou, ale aj cenou. V predajniach nájdete širok ...

Predávané značky: JVC, Catler, Samsung, AEG, GOPRO a ďalšie

Orange

Orange Dunajská Streda, Galantská cesta

Orange patrí k najvýznamnejším poskytovateľom telekomunikačných a dátových služieb na Slovensku. Vo svojej prevádzke Vám ponúka svoje služby, poradenstvo, ale aj veľký výber mobilných telefónov a príslušenstva.

Predávané značky: Sony, Orange, Sony Ericsson, Dell, HP a ďalšie

Telekom centrum

Telekom centrum Dunajská Streda, Galantská cesta

Predajňa T-Centrum zoskupuje spoločnosti T-Mobile a T-Com. Nájdete tu všetky služby, ktoré tieto spoločnosti ponúkajú, služby mobilnej a dátovej komunikácie, Internet a digitálnu televíziu.

Predávané značky: LG, Sony Ericsson, Nokia, Samsung, Apple a ďalšie

Navigace