Trnavský kraj > Dunajská Streda > Kabelky

Kabelky Dunajská Streda

Kabelky v Dunajskej Strede

Hľadáte štítok kabelky v Dunajskej Strede? Tak to ste tu správne, pretože nižšie nájdete zoznam predajní a obchodov, ktoré majú priradený štítok kabelky a nachádzajú sa v meste Dunajská Streda. Prehľad všetkých obchodov s priradeným štítkom kabelky v krajine nájdete na Kabelky.

Deichmann

Deichmann Dunajská Streda, Galantská cesta 5695/15

Deichmann ma silnú pozíciu na trhu obuvi a svoju pozíciu neustále posilňuje. Má širokú sieť predajní v ktorých ponúka módnu kvalitnú obuv pre všetky vekové kategórie za bezkonkurenčné ceny. V každej predajni tejto spoločnosti personál slúži ľuďom ...

Predávané značky: Reebok, Yorik, AM Shoes, adidas, Medicus a ďalšie

Lara Bags

Lara Bags Dunajská Streda, Galantská cesta

Lara Bags ponúka svojim zákazníčkam výber kvalitných kožených tašiek a kabeliek, ale aj kufre a cestovné tašky. Okrem toho tu nájdete aj koženú galantériu – opasky, peňaženky a iné.

Predávané značky: Lara

Lara Bags

Lara Bags Dunajská Streda, Hlavná 75

Lara Bags je špecializovaným predajcom dásmskych kožených i koženkových kabeliek, opaskov, peňaženiek, pánskych aktoviek, príručných i cestovných tašiek. Výnimočná kvalita, skvelá cena. Sieť predajní Lara Bags po celom Slovensku.

Predávané značky: Lara

Lucia Mondi

Lucia Mondi Dunajská Streda, Galantská cesta

Lucia Mondi prináša svojim zákazníčkam veľký výber módnych doplnkov a bižutériu. Nájdete tu veľký výber vlasových a dekoračných tovarov a mnoho iného v rôznych kolekciách prevedenia.

Predávané značky: walt disney

New Yorker

New Yorker Dunajská Streda, Galantská cesta

New Yorker je sieť exkluzívnej módy pre mladšiu generáciu mužov a žien. Nájdete tu kolekcie oblečenia, ale aj obuv, spodné prádlo a veľké množstvo doplnkov.

Predávané značky: Fishbone, New Yorker, Amisu, Fishbone Sister, Smog a ďalšie

Wojas

Wojas Dunajská Streda, Galantská cesta

WOjas je predajca značkovej koženej obuvi pre ženy i mužov. Nájdete tu exkluzívnu obuv najvyššej kvality za prijateľné ceny, ale aj peňaženky, opasky a iné.

Predávané značky: Wojas

Altero

Altero Dunajská Streda, Galantská cestaPobočka bola zrušená.

Altero je predajňa dámskej, pánskej ale aj detskej obuvi od svetoznámych výrobcov. Okrem obuvi a prípravkov na starostlivosť o obuv tu nájdete aj veľký výber výrobkov koženej galantérie, peňaženky, opasky a iné.

Predávané značky: Altero, Lissa, Syrena, Krisbut, City a ďalšie

Baťa

Baťa Dunajská Streda, Galantská cestaPobočka bola zrušená.

Baťa je predajňa značkovej kvalitnej obuvi. Nájdete tu obuv a doplnky pre ženy, mužov a deti, a okrem toho aj veľký výber tovarov koženej galantérie.

Predávané značky: Cat, Botas, Baťa, Power

Belle Shoes

Belle Shoes Dunajská Streda, Hlavná 75Pobočka bola zrušená.

Belle Shoes je maloobchodným a veľkoobchodným predajcom dámskej, pánskej i detskej dizajnovej obuvi, opaskov, peňaženiek a štýlových kabeliek. Trendový tovar za priaznivé ceny. vyskúšajte aj internetový obchod spoločnosti.

Predávané značky: Belle Shoes

Navigace