Dunajská Streda - Trnavský krajReštaurácie, kaviarne, bary a občerstvenie v Dunajskej Strede

Trnavský kraj > Dunajská Streda

Dunajská Streda

Reštaurácie a kaviarne

Predajne   >   Reštaurácie a kaviarne

Ste príjemne unavení z celodenného nakupovanie? Alebo sa vám len nechce tráviť dopoludnie pri sporáku? Nie je nič jednoduchšie, než si zájsť do reštaurácie či kaviarne. Nechať odpočinúť nohy, ušliapaný z nákupných centier, dať si kávu a zákusok. To vám ponúka každá kaviareň. Nájdete tu pokoj a občerstvenie. Internetové kaviarne vám navyše ponúkajú možnosť sa pri vychutnávanie kávy dozvedieť niečo nové alebo treba poslať e-mail.

Pokiaľ sa vydáte na nákupy do našich tuzemských metropolou, nesmiete vynechať vyhlásené reštaurácie v Bratislave, Košiciach alebo Žiline. Miestne obchodníci pre vás pripravujú každý deň úžasné ponuky, ktorým nemožno odolať. Navyše čas strávený v príjemnej reštaurácii, sa vraj nezapočítava do ľudského žitia. To znie lákavo, že?

Deťom urobí radosť návšteva čínskej reštaurácie. A váš temperamentný náprotivok zase nadchne mexická reštaurácia. Sú pre vás pripravené u väčšiny obchodných centier ako chutná bodka za celodenným nakupovaním. A ak sú vaše chute konzervatívnejší, vyberiete si z našej ponuky určite tiež.

Cafe Casa Mia

Cafe Casa Mia Dunajská Streda, Hlavná 75

Cafe Casa Mia ponúka zákazníkom znamenité kávy z rôznych kútov sveta, takže každý dúšok možno prirovnať k novému cestovateľskému dobrodružstvu. Lákadlom pre zákazníkov sú aj chutné zákusky, osviežujúce limonády, čaje, takže sa oplatí túto kaviare ...

Cafe Prominent

Cafe Prominent Dunajská Streda, Galantská cesta

Cafe Prominent Vám ponúka pravé talianske espresso, ktoré si môžte vychutnať v príjemnom prostredí. Okrem toho tu nájdete aj ponuku iných nápojov, káv a čajov, a mnoho iného.

Cinema Cafe

Cinema Cafe Dunajská Streda, Galantská cesta

Cinema Cafe je exkluzívna kaviereň a bar s príjemným posedením, ktoré si môžte spestriť nápojom z bohatej ponuky káv a čajov, miešaných drinkov a džúsov.

Cool Cafe

Cool Cafe Dunajská Streda, Galantská cesta

Cool Cafe je príjemná kaviareň spojená s barom, kde si môžte v kľude vychutnať nápoj z bohatej ponuky káv a čajov, ale aj miešaných drinkov, alkoholických a nealkoholických nápojov.

Gourman

Gourman Dunajská Streda, Galantská cesta

V prevádzke rýchleho občerstvenie Gourman na Vás čakajú chutné jedlá slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Nájdete tu jedlá z mäsa aj zo zeleniny a bohatú ponuku nápojov.

Gourman

Gourman Dunajská Streda, Hlavná 75

Vychutnajte si pravú taliansku pizzu či pastu v reštaurácii a rýchlom občerstvení Gourman v obchodnom centre Galéria.

Life Cafe

Life Cafe Dunajská Streda, Galantská cesta

Táto kaviareň Vám okrem bohatej ponuky nápojov a maličkostí na jedenie, ponúka zaujímavý interiér s príjemným sedením a príjemnú obsluhu. Príďte si oddýchnuť práve do Life Cafe.

Palacinkáreň

Palacinkáreň Dunajská Streda, Hlavná 75

Novootvorená Palacinkáreň v nákupnom centre Galéria prináša rozmanitý sortiment sladkých i slaných palaciniek, ktoré sú vždy čerstvo pripravené pred vašimi očami. Lákavé netradičné kombinácie a variácie chutí, zaiste si vyberiete! Každú porciu vá ...

Panda Reštaurácia

Panda Reštaurácia Dunajská Streda, Hlavná 75

Špeciality ázijskej kuchyne neboli nikdy prístupnejšie! Široká ponuka výhradne ázijských špecialít, posedenie vo food curte alebo jedlo so sebou. Výhodné menu.

Pizza Extra

Pizza Extra Dunajská Streda, Galantská cesta

V prevádzke rýchleho občerstvenia Pizza Extra nájdete výhradne pizzu vyrábanú podľa originálnej receptúry.

Predchádzajúci 1 2

Navigace