Dunajská Streda - Trnavský krajZnačkové prodejny a obchody v Dunajskej Strede

Trnavský kraj > Dunajská Streda

Dunajská Streda

Obuv, kožené výrobky, galantéria

Predajne   >   Obchody   >   Obuv, kožené výrobky, galantéria

Nevyhnutnou súčasťou každého outfitu sú topánky. Skúste ísť na boso po špinavej ulici alebo rozpálenej ceste. Naozaj nič moc. Topánky sú nielen módnym doplnkom, ale zároveň aj našu nohu chráni. Preto by ako tenisky tak aj treba kozačky mali byť kvalitné a čo najviac to ide aj pohodlné. Obzvlášť dámska obuv má tendencie byť viac moderné ako komfortné. Avšak vysoké podpätky boli, sú a budú trendy. Mení sa len výška a tvar podpätku. Jeden rok je moderná nižší guľatý a rok na to hrajú prím vysoké ihly.

Rovnako ako sú z kože vyrábané topánky, používa sa tento materiál aj na ďalšie moderné doplnky. Kožená galantéria je veľmi obľúbená a kabelky, pásky, rukavice a ďalší tovar z kože sú veľmi žiadaným tovarom.

Tiež textilná galantéria je vyhľadávaná. Látky, záclony a ďalší tovar a doplnky sú v každej domácnosti potreba a to sa odráža na návštevnosti predajní s týmto tovarom.

Vyberte si aj vy svoje predajne, kde nakúpite obuv, kazenie aj textilné galantérii. Vďaka našej ponuke ich máte všetky ako na dlani.

CCC

CCC Dunajská Streda, Galantská cesta

Každý váš outfit bude skvelo doplnený o úžasne trendy modely dámskej obuvi značky CCC. Či práve zháňate spoločenskú obuv, lodičky, čižmičky alebo len papučky na doma v CCC si zaiste vyberiete! Všetkých módnych maniakov zaiste potešia pra ...

Predávané značky: CCC

Deichmann

Deichmann Dunajská Streda, Galantská cesta 5695/15

Deichmann ma silnú pozíciu na trhu obuvi a svoju pozíciu neustále posilňuje. Má širokú sieť predajní v ktorých ponúka módnu kvalitnú obuv pre všetky vekové kategórie za bezkonkurenčné ceny. V každej predajni tejto spoločnosti personál slúži ľuďom ...

Predávané značky: Reebok, Yorik, AM Shoes, adidas, Medicus a ďalšie

Lara Bags

Lara Bags Dunajská Streda, Galantská cesta

Lara Bags ponúka svojim zákazníčkam výber kvalitných kožených tašiek a kabeliek, ale aj kufre a cestovné tašky. Okrem toho tu nájdete aj koženú galantériu – opasky, peňaženky a iné.

Predávané značky: Lara

Lara Bags

Lara Bags Dunajská Streda, Hlavná 75

Lara Bags je špecializovaným predajcom dásmskych kožených i koženkových kabeliek, opaskov, peňaženiek, pánskych aktoviek, príručných i cestovných tašiek. Výnimočná kvalita, skvelá cena. Sieť predajní Lara Bags po celom Slovensku.

Predávané značky: Lara

Wojas

Wojas Dunajská Streda, Galantská cesta

WOjas je predajca značkovej koženej obuvi pre ženy i mužov. Nájdete tu exkluzívnu obuv najvyššej kvality za prijateľné ceny, ale aj peňaženky, opasky a iné.

Predávané značky: Wojas

Altero

Altero Dunajská Streda, Galantská cesta  Zrušená pobočka

Altero je predajňa dámskej, pánskej ale aj detskej obuvi od svetoznámych výrobcov. Okrem obuvi a prípravkov na starostlivosť o obuv tu nájdete aj veľký výber výrobkov koženej galantérie, peňaženky, opasky a iné.

Predávané značky: Altero, Lissa, Syrena, Krisbut, City a ďalšie

Baťa

Baťa Dunajská Streda, Galantská cesta  Zrušená pobočka

Baťa je predajňa značkovej kvalitnej obuvi. Nájdete tu obuv a doplnky pre ženy, mužov a deti, a okrem toho aj veľký výber tovarov koženej galantérie.

Predávané značky: Cat, Botas, Baťa, Power

Belle Shoes

Belle Shoes Dunajská Streda, Hlavná 75  Zrušená pobočka

Belle Shoes je maloobchodným a veľkoobchodným predajcom dámskej, pánskej i detskej dizajnovej obuvi, opaskov, peňaženiek a štýlových kabeliek. Trendový tovar za priaznivé ceny. vyskúšajte aj internetový obchod spoločnosti.

Predávané značky: Belle Shoes

John Garfield

John Garfield Dunajská Streda, Galantská cesta  Zrušená pobočka

John Garfield je svetoznámy výrobca kvalitnej obuvi. Okrem výrobkov svojej značky Vám ponúka obuv rôznych svetových výrobcov, z ktorej si vyberú aj najnáročnejší zákazníci.

Predávané značky: Hölmann komfort, Comprador, John Garfield, Miss Model, Pinguins Kids a ďalšie

KARA

KARA Dunajská Streda, Galantská cesta  Zrušená pobočka

KARA je výrobca koženej a kožušinovej módy, obuvi a doplnkov. V predajni Vám ponúka veľký výber kabátov, kožuchov, doplnkov a obuvi z kože a kožušiny.

Predávané značky: Kara

Predchádzajúci 1 2

Obchody v Dunajskej Strede predávajú tieto značky:

Casa Mia, Deichmann, Agaxy, Gallus, Medicus, Yorik, PUMA, Claudio Conti, Fila, Ariane, Wojas, Falcon, Graceland, Airwalk, Reebok, Lara, Victory, Borelli, adidas, 5th avenue

Navigace