Dunajská Streda - Trnavský krajZnačkové prodejny a obchody v Dunajskej Strede

Trnavský kraj > Dunajská Streda

Dunajská Streda

Móda, oblečenie, módne doplnky

Predajne   >   Obchody   >   Móda, oblečenie, módne doplnky

Súčasná kultúra vyžaduje, aby ľudia pohybujúci sa po uliciach, boli oblečení. Na rozdiel od našich pravekých predchodcov teda musíme svoje telá halit do rôzne upravených látok. A aby to nebolo tak jednoduché, tohtoročný móda bude budúci rok úplne out.

Avšak pri obchodných centrách a aj priamo v nich, nájdeme mnoho ochod a obchodíkov, kde svoje telo zahalíme do slušivých kúskov. Kto si potrpí na značkové oblečenie, má možnosť vyberať z mnohých predajní s týmto tovarom. Lacné oblečenie potom nájdete vo výpredajoch či kvalitných secondhand. Ku každému outfitu dnes patrí aj módne doplnky. Tie musia oblečenie vkusne doplniť a zároveň s ním ladiť. Topánky, kabelky, hodinky, šperky … to všetko nájdete u profesionálnych obchodníkov, ktorí vám navyše poradia a úprimne zhodnotí váš výber. Kvalitný predajca tiež vie, čo práve letí. Ponúkne vám módne trendy 2018 a pomôže vám doladiť váš outfit do najmenšieho detailu. Vyberte si toho pravého a nebudete ľutovať.

Súčasná kultúra vyžaduje, aby ľudia pohybujúci sa po uliciach, boli oblečení. Na rozdiel od našich pravekých predchodcov teda musíme svoje telá halit do rôzne upravených látok. A aby to nebolo tak jednoduché, tohtoročný móda bude budúci rok úplne out.

Avšak pri obchodných centrách a aj priamo v nich, nájdeme mnoho ochod a obchodíkov, kde svoje telo zahalíme do slušivých kúskov. Kto si potrpí na značkové oblečenie, má možnosť vyberať z mnohých predajní s týmto tovarom. Lacné oblečenie potom nájdete vo výpredajoch či kvalitných secondhand. Ku každému outfitu dnes patrí aj módne doplnky. Tie musia oblečenie vkusne doplniť a zároveň s ním ladiť. Topánky, kabelky, hodinky, šperky … to všetko nájdete u profesionálnych obchodníkov, ktorí vám navyše poradia a úprimne zhodnotí váš výber.

Kvalitný predajca tiež vie, čo práve letí. Ponúkne vám módne trendy 2018 a pomôže vám doladiť váš outfit do najmenšieho detailu. Vyberte si toho pravého a nebudete ľutovať.

Bepon

Bepon Dunajská Streda, Hlavná 75

Bepon je špecializovaná značka, ktorá sa venuje produkcii a predaju pančuchového a ponožkového tovaru, špecializovaného dámskeho a pánskeho spodného prádla, termoprádla a plaviek. Vzorované, farebné, samodržiace, sťahovacie pančuchy. Vernostný pr ...

Predávané značky: Sisi, Golden lady, Bepon, Omsa

Bepon

Bepon Dunajská Streda, Galantská cesta

BEPON znamená predaj kvalitného pančuchového tovaru na Slovensku. Stará sa o krásu, zdravie a pohodlie našich nôh. Veľký dôraz kladie na kvalitu ponúkaného tovaru. Okrem módnych kolekcií pančuchového tovaru a ponožiek prináša zákazníkom aj techno ...

Predávané značky: Bepon, Omsa, Golden lady, Sisi

Club

Club Dunajská Streda, Galantská cesta

Na prízemí nákupného centra MAX nájdete štýlový butik s názvom Club, ktorý vám ponúka trendy dámske i pánske módne oblečenie a doplnky pre ozajstných módnych „fajnšmekrov“. Úplne očarujúca je kolekcia talianskych módnych kabeliek, slnečn ...

Predávané značky: AMNESIA, Tom Taylor, MY 77, Rensix, La Piere

Cropp town

Cropp town Dunajská Streda, Galantská cesta

Módny butik Cropp town je zameraný hlavne na mladú generáciu mužov a žien, ktorý tu nájdu zaujímavé kúsky oblečenia podtrhujúce individualitu. Táto móda určite zaujme, príďte si vybrať!

Predávané značky: Cropp

Devergo Jeans

Devergo Jeans Dunajská Streda, Galantská cesta

Devergo Jeans to je pánska a dámska značková móda. Táto predajňa ponúka svojim zákazníkom módne odevy, ktoré svojou jedinečnou kvalitou, materiálom a vzhľadom oslovia a dokážu presvedčiť zákazníkov v každom veku. V stále sa obnovujúcej kolekcii s ...

Predávané značky: Scotch & Soda, Converse, Devergo

Eco Time

Eco Time Dunajská Streda, Galantská cesta

V tejto predajni nájdete exkluzívny výber šperkov a doplnkov, ale aj pánskych a dámskych hodiniek od renomovaných výrobcov. Príďte sa potešiť novým kúskom pre Vás, alebo Vašich blízkych.

Predávané značky: Time, Tissot, Legend, Quartz

Esoline

Esoline Dunajská Streda, Galantská cesta

Predajňa Esoline je zameraná na ženy každej vekovej kategórie, ktoré tu nájdu voľnočasové ale aj elegantné oblečenie, napríklad do práce. Príďte sa presvedčiť o kvalitnom výbere a prijateľných cenách!

Predávané značky: Esoline

Gate

Gate Dunajská Streda, Galantská cesta

V sieti módnych butikov Gate si na svoje prídu ženy i muži. Nájdete tu výber oblečenia, sezónne aj celoročné oblečenie, ale aj veľký výber spodného prádla, nočného prádla, plavky, doplnky a iné.

Predávané značky: Gate

GV Gold

GV Gold Dunajská Streda, Galantská cesta

GV Gold je predajňa zlata a výrobkov zo zlata a striebra.Nájdete tu široký sortiment od náušníc, náramkov a náhrdelníkov až po svadobné obrúčky a iné.

Predávané značky: GC Gold

In Style Fashion

In Style Fashion Dunajská Streda, Galantská cesta

Ak preferujete veľmi trendy módu, oblečenie podľa posledných trendov, ale zároveň módu cenovo dostupnú, ktorú ľahko skombinujú a oblieknú všetky vekové kategórie, určite zavítajte do butiku IN STYLE FASHION. Budete prekvapení štýlovými m ...

Predchádzajúci 1 2 ... 4

Obchody v Dunajskej Strede predávajú tieto značky:

Tissot, Sisi, Converse, Blend, Huber, Oasics, Falke, Amisu, GREED, Legend, New Yorker, Lerros, Takko, GC Gold, Bepon, Reebok, Heavy tools, Burton, Fishbone, Scotch & Soda

Navigace