Bratislavský kraj > Bratislava > talianska kuchyňa

talianska kuchyňa Bratislava

talianska kuchyňa v Bratislave

Hľadáte štítok talianska kuchyňa v Bratislave? Tak to ste tu správne, pretože nižšie nájdete zoznam predajní a obchodov, ktoré majú priradený štítok talianska kuchyňa a nachádzajú sa v meste Bratislava. Prehľad všetkých obchodov s priradeným štítkom talianska kuchyňa v krajine nájdete na talianska kuchyňa.

Diavolo Pizzeria

Diavolo Pizzeria Bratislava, Cesta na Senec 2/A

Máte chuť na nejakú taliansku špecialitku? Určite zavítajte do pizzerie DIAVOLO, kde na vás čaká menu plné talianskych lahôdok, mnohé druhy pasty a pizze, ľahké zeleninkové šalátiky, ale aj tradičné talianske dezerty, ako tiramisu alebo talianska ...

Maestro Pizzeria

Maestro Pizzeria Bratislava V, Einsteinova 18

Tradičná talianska pizzeria ponúka mnohé druhy pizze a pasty, morské ryby na množstvo spôsobov. Čerstvé šaláty, milá obsluha, darčekové poukážky.

Pizza Mizza

Pizza Mizza Bratislava, Ivanská cesta 16

Kvalitná pizzeria Pizza Mizza ponúka chrumkavú pizzu pečenú na dreve, lahodnú pastu, ľahké šalátiky, sladké dezerty podľa tradičných talianskych receptúr. Ceny pre každého, študetnské menu, detský kútik, donášková služba.

Pizza Mizza Express

Pizza Mizza Express Bratislava, Pribinova 8

Prevádzka známej pizzerie Pizza Mizza formou fast foodu. Široký sortiment čerstvej pizze, podľa tradičných talianskych receptúr, ako inak pečená na dreve.

Predávané značky: Pizza Mizza

Pizza Mizza Express

Pizza Mizza Express Bratislava, Ivanská cesta 16

Pizza Mizza Express ponúka chutné a zdravé stravovanie za priateľskú cenu. Ponúkaný sortiment je cenovo prístupný pre všetkých návštevníkov a zamestnancov nákupných centier. Obedové menu je obohatené o domácu tradičnú kuchyňu. Jedlá sú ľahké, vše ...

Predávané značky: Pizza Mizza

Pizza Pazza

Pizza Pazza Bratislava II, Dudvážska 5

Štýlová pizzeria Pizza Pazza vám pripraví jedinečné talianske špeciality, ako pizza, pasta, zeleninové šalátiky či lahodné ryby. Kvalitné talianske vína a neopakovateľná atmosféra, to všetko v pizeerii Pazza!

Predávané značky: Pizza Pazza

Pizzeria Carla

Pizzeria Carla Bratislava, Panónska cesta 16

Pizzeria Carla vám ponúka bohatý výber chrumkavej pizze podľa tradičných talianskych receptúr, lahodnú pastu, čerstvé šaláty, tiramissu či iné talianske špeciality. Výhodné obedové menu.

treSecondi Pasta Bar

treSecondi Pasta Bar Bratislava, Pribinova 8

treSecondi Pasta Bar v nákupnom centre Eurovea prináša lahodné cestoviny na mnohé sposoby formou fast foodu. Za prípravu zodpovedá sicílsky šéfkuchár. Kvalitné, chutné, vždy čerstvé a pripravené za pár minút, presne také sú cestoviny v treSecondi ...

Predávané značky: treSecondi

Pizza Pazza

Pizza Pazza Bratislava, Ivanská cesta 16Pobočka bola zrušená.

Tradičná pizzeria Pizza Pazza vám pripraví pizzu, pastu a iné talianske dobroty za priaznivú ceny. Obedové menu.

Predávané značky: Pizza Pazza

Presto Restaurant

Presto Restaurant Bratislava, Hodžovo námestiePobočka bola zrušená.

Sieť samoobslužných predajní Presto Restaurant nájdete okrem Tatracentra aj v iných nákupných alebo bussiness centrách v Bratislave. Presto Restaurant je modernou samoobslužnou reštauráciou so širokým výberom masa, rýb, zeleninových aj iných príl ...

Predchádzajúci 1 2

Navigace