Bratislavský kraj > Bratislava > software

software Bratislava

software v Bratislave

Hľadáte štítok software v Bratislave? Tak to ste tu správne, pretože nižšie nájdete zoznam predajní a obchodov, ktoré majú priradený štítok software a nachádzajú sa v meste Bratislava. Prehľad všetkých obchodov s priradeným štítkom software v krajine nájdete na software.

Brloh

Brloh Bratislava III, Vajnorská 100

Brloh vám ponúka najširší sortiment PC hier, video hier, výukového softwaru, ďalej tu kúpite kvalitné hracie konzoly, playstation či gameboya za bezkonkurenčné ce­ny.

Predávané značky: Sony

Brloh

Brloh Bratislava V, Einsteinova 18

Predajňa Brloh v nákupnom centre Aupark vám ponúka najširší sortiment PC hier, video hier, výukového softwaru, ďalej tu kúpite kvalitné hracie konzoly, playstation či gameboya za bezkonkurenčné ce­ny.

Predávané značky: Sony

Brloh

Brloh Bratislava, Ivanská cesta 16

Spoločnosť BRLOH, ktorá sa už takmer 20 rokov venuje predaju hracích konzol, hardweru, PC hier, PC kárt ale aj napríklad kníh. Individuálny prístup ku každému zákaníkovi, bohaté skúsenosti s predajom, ale neodolateľný mix predávaných titulov. Prí ...

Predávané značky: Sony

Brloh

Brloh Bratislava, Okrajové mestské časti Lamač a Devínskej Novej Vsi

V predajni BRLOH zákazník nájde elektro, knihy, médiá. Okrem toho si v predajni zákazník môže v pokoji vybrať aj z mnohých pekných a darčekových predmetov pre seba alebo svojich blízkych za dobré ceny. V stále sa obnovujúcej ponuke si aj najnároč ...

Predávané značky: Sony

Traco Computers

Traco Computers Bratislava, Ivanská cesta 16

Traco Computers je dodávateľom počítačových systémov, kancelárskeho softwaru. Je zástupcom svetových výrobcov hardwaru a softwaru značiek ako Apple, Epson.

Predávané značky: Apple, iPhone

Apple

Apple Bratislava V, Einsteinova 18Pobočka bola zrušená.

Apple Premium Reseller je moderným dodávateľom informačných technológií, softwaru pre firmy pre firmy i jednotlivcov. Možnosť vrátenia tovaru, zľava 5% pre študentov, nákup na splátky. Predaj PC, iPhone či iPod.

Predávané značky: Apple

EQ Shop

EQ Shop Bratislava, Cesta na Senec 2/APobočka bola zrušená.

EQ Shop predáva široký sortiment počítačov, notebookov, LCD monitorov, príslušestva, hardwaru a softwaru mnohých známych značiek. Výborné ceny, profesionálny personál, nadštandardné a expresné služby. Bohatá ponuka aj v internetovom eshope spoloč ...

Predávané značky: Gigabyte, Lenovo, Apple, Asus, Toshiba a ďalšie

EQ Shop

EQ Shop Bratislava II, Mlynské Nivy 45Pobočka bola zrušená.

EQ shop je značková predajňa PCs, laptopov a všetkého dostupného príslušenstva. Predajňa ponúka aj kopírovanie, skenovanie, tlač dokumentov, a drobný servis.

Predávané značky: Lenovo, Acer, Toshiba, Asus, Sony a ďalšie

Navigace