Bratislavský kraj > Bratislava > koktejly

koktejly Bratislava

koktejly v Bratislave

Hľadáte štítok koktejly v Bratislave? Tak to ste tu správne, pretože nižšie nájdete zoznam predajní a obchodov, ktoré majú priradený štítok koktejly a nachádzajú sa v meste Bratislava. Prehľad všetkých obchodov s priradeným štítkom koktejly v krajine nájdete na koktejly.

Fit Mix

Fit Mix Bratislava V, Einsteinova 18

Urobte niečo pre svoje zdravie a vychutnajte si pohár skvelej prírodnej a zdravej šťavy či koktejlu. Všetky nápoje sú vyrábané priamo pred Vami a podľa vašeho konkrétneho želania, čo zaručuje maximálnu čerstvosť. V ponuke ovocné a zeleninové šťav ...

Le Bar

Le Bar Bratislava, Pribinova 8

Exkluzívny bar Le Bar v galérii Eurovea vám ponúka atraktívny program a akcie každý deň. Každý utorok a stredu vás čaká live piano, každý piatok live DJ, každý štvrtok špeciálna akcia pre dámy, všetky drinky 1+1 zdarma. Okrem toho luxusné prostre ...

Runway Coffee

Runway Coffee Bratislava, Ivanská cesta 16

Runway Coffee ponúka príjemné posedenie v krásnom prostredí, lahodnú kávičku, latté či kapučíno, zákusky, zmrzlinové poháre a iné drobné občerstvenie.

Predávané značky: Runway

Juice Bar Squeeze

Juice Bar Squeeze Bratislava, Cesta na Senec 2/APobočka bola zrušená.

Máte chuť na čerstvý džús, osviežujúci zeleninový či ovocný koktejl, či mliečny shake? Pracovníci Squeeze Juice Baru vám pripravia akúkoľvek vami vybratú kombináciu priamo pred vašimi očami. Buďte fit, pite ovocie!

Navigace