Bratislavský kraj > Bratislava > brilianty

brilianty Bratislava

brilianty v Bratislave

Hľadáte štítok brilianty v Bratislave? Tak to ste tu správne, pretože nižšie nájdete zoznam predajní a obchodov, ktoré majú priradený štítok brilianty a nachádzajú sa v meste Bratislava. Prehľad všetkých obchodov s priradeným štítkom brilianty v krajine nájdete na brilianty.

Jewellery Gold Point

Jewellery Gold Point Bratislava V, Einsteinova 18

Zlatníctvo a klenotníctvo Jewellery Gold Point vám ponúka široký sortiment zlatých, platinových šperkov, šperkov s briliantmi či perlami. Šperky z chirurgickej ocele. Opravy a čistenie zakúpeného tovaru zdarma.

Predávané značky: Gold Point

Michal Zlatníctvo

Michal Zlatníctvo Bratislava IV, Lamačská cesta 1C 5959Pobočka bola zrušená.

Zlatníctvo Michal je plné krásnych šperkov a klenotov. Široká ponuka zlatých prsteňov, náramkov, retiazok či príveskov, zlaté sady šperkov. Drahé kamene, perly, šperky z chirurgickej o­cele.

Predávané značky: Michal

Michal Zlatníctvo

Michal Zlatníctvo Bratislava, Ivanská cesta 16Pobočka bola zrušená.

Zlatníctvo a klenotníctvo Michal predáva širokú paletu klenotov a šperkov, drahých kameňov či perál. Skúsení pracovníci vyrobia aj špeciálne klenoty presne podľa vášho priania. Snubné prstene, obrúčky.

Predávané značky: Michal

Michal Zlatníctvo

Michal Zlatníctvo Bratislava, Cesta na Senec 2/APobočka bola zrušená.

Tradičné šperky z bieleho či žltého zlata, spracované vo vysokej kvalite a exkluzívnom dizajne ponúka aj táto pobočka zlatníctva Michal. Produkty renomovaných značiek ako Dolce and Gabbana, Diesel, Emporio Armani, Certina. V ponuke zlatníctva aj ...

Predávané značky: Michal, Diesel, Certina, Donna Karan

Wow

Wow Bratislava V, Einsteinova 18Pobočka bola zrušená.

Watch Wow predstavuje sieť predajní v strednej Európe, ktoré ponúkajú najširší výber značkových náramkových hodiniek- dámskych, pánskych a detských a šperkov-zlatých, strieborných či z chirurgickej ocele. Príďte, nakúpte a získajte zákaznícku kar ...

Predávané značky: Jacques Lemans, Candino, Accept, Casio, Lumir a ďalšie

Wow

Wow Bratislava, Pribinova 8Pobočka bola zrušená.

V predajniach Worlds of Watches sa spája krása, elegancia, presnosť a luxus. Inovatívne modely dámskych i pánskych značkových náramkových hodiniek sú výnimočné, nadčasové, v ponuke aj exkluzívne či extravagantné modely.

Predávané značky: Saphir, Huger, Tissot, Andre Nicol, Citizen a ďalšie

Navigace