Banskobystrický kraj > Banská Bystrica > plavky

plavky Banská Bystrica

plavky v Banskej Bystrici

Hľadáte štítok plavky v Banskej Bystrici? Tak to ste tu správne, pretože nižšie nájdete zoznam predajní a obchodov, ktoré majú priradený štítok plavky a nachádzajú sa v meste Banská Bystrica. Prehľad všetkých obchodov s priradeným štítkom plavky v krajine nájdete na plavky.

Camaieu

Camaieu Banská Bystrica, Na Troskách 25

Najväčším predajcom dámskej konfekcie vo Francúzsku je spoločnosť CAMAIEU, ktorá už v rámci Európy otvorila viac ako 1000 butikov. Camaieu je predajcom modernej, rafinovanej dámskej módy a doplnkov. Už pri vstupe do butiku vás zaiste ohromí všade ...

Predávané značky: Camaieu

Intersport

Intersport Banská Bystrica, Na Troskách 25

V tejto predajni nájdete značkové športové oblečenie a obuv od renomovaných výrobcov. V ponuke nájdete okrem iného aj športové pomôcky a potreby, ale aj rôzne doplnky a mnoho iného!

Predávané značky: Oasics, Burton, O'Neill , adidas, Reebok

Skiny

Skiny Banská Bystrica, Na Troskách 25

V predajni Skiny nájdete kolekcie spodného prádla, ktoré zaručene poteší každú ženu i muža. V ponuke nájdete okrem spodnej bielizne aj nočnú bielizeň, sortiment ponožkového a pančuchového tovaru a doplnky.

Predávané značky: Street One, Falke, Skiny, Huber, Jockey

Triumph

Triumph Banská Bystrica, Na Troskách 25Pobočka bola zrušená.

Triumph je predajňa zameraná na dámy a slečny, pretože tu nájdete hlavne veľký výber dámskeho spodného prádla, nočného prádla, ale aj pančuchový a ponožkový tovar.

Predávané značky: Triumph

Navigace